5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Więcej "Gry o tron" w 3. sezonie. Niezła oglądalność finału "Plotkary". Legendarna gwiazda "Ptaków" w "Cougar Town". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Dłuższe odcinki 3. sezonu "Gry o tron". 3. sezon "Gry o tron" będzie miał tylko 10 odcinków, ale zostaną one wydłużone. O ile w zeszłym sezonie normą były 52-minutowe odcinki, o tyle teraz będzie to 56-57 minut. Finał prawdopodobnie będzie trwać ponad godzinę. "Gra o tron" wraca w USA 31 marca.

2. Z "Pamiętników wampirów" do "Baby Daddy". Znana z roli April w "Pamiętnikach wampirów" Grace Phipps pojawi się przynajmniej w dwóch odcinkach komedii "Baby Daddy". Zagra Megan, dziewczynę, która zainteresuje się Benem.

3. Tippi Hedren w "Cougar Town". Gwiazda "Ptaków" zagra legendę Hollywoodu, którą spotkają Jules i jej ojciec. "Cougar Town" wraca z 4. sezonem 8 stycznia.

4. Co się stało z Twitterem Ryana Murphy'ego? Zap2It donosi, że z profilu twitterowego @MrRPMurphy zniknęły wszystkie tweety. Faktycznie, zniknęły, ale konto nie zostało zhakowane. Wygląda na to, że wyczyścił je sam właściciel - który kilka godzin temu zapowiedział, że jeszcze wróci.

5. Finał "Plotkary" z niezłą oglądalnością. Takiego poniedziałku stacja CW dawno nie miała. Finałowy odcinek "Gossip Girl" zobaczyło 1,55 mln/0,8 widzów. Całkiem niezły wynik (6,88 mln/2,2) osiągnął w poniedziałek pilot serialu NBC, "1600 "Penn", który został zaprezentowany po "The Voice".

REKLAMA