7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Psych" z 8. sezonem. Zdjęcie z powrotu "Bunheads". Oficjalne piwo "Gry o tron". Finał "The Voice" zmiażdżył seriale we wtorek. Claire Danes urodziła dziecko. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Psych" z 8. sezonem. USA Network zamówiła 8. sezon. Na razie nie wiadomo, czy będzie to już sezon finałowy.

2. Jason Schwartzman w "Parks and Recreation". W jednym z nadchodzących odcinków "Parks & Rec" pojawi się w roli gościnnej Jason Schwartzman. Zagra Dennisa Lerpissa, właściciela Pawnee VideoDome, czyli jedynej niezależnej wypożyczalni filmów w Pawnee. Ponieważ będzie miał kłopoty, uda się po pomoc do Leslie Knope.

3. Finał "The Voice" rządził we wtorek. 14,04 mln przy ratingu 4,9 - finał "The Voice" we wtorek miał świetną oglądalność. Najlepiej z seriali wypadło "NCIS" (19,59 mln/3,3). "Happy Endings" i "Apartment 23" wciąż słabiutko.

4. Zdjęcie z powrotu "Bunheads". W 11. odcinku "Bunheads", "Channing Tatum is a Fine Actor", w miasteczku pojawi się nowe rodzeństwo. Zobaczcie pierwsze zdjęcie promocyjne odcinka.

5. Claire Danes urodziła chłopca. Claire Danes i jej mąż Hugh Dancy powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - chłopca.

6. Ming-Na w "Nashville". Ming-Na pojawi się w "Nashville" jako Calista Reeves z wytwórni muzycznej w Los Angeles. Będzie ona chciała nawiązać współpracę z Rayną James. Zobaczymy ją w 11. odcinku.

7. Oficjalne piwo "Gry o tron". Wiosną będzie można kupić oficjalne piwo "Gry o tron" o nazwie Iron Throne Blonde Ale. Kosztować ma 8,50 dol. za butelkę.