6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" jednak będzie mieć 9. sezon. "The Walking Dead" dostało zamówienie na 4. sezon, jednak odejdzie showrunner. "666 Park Avenue" wylatuje z ramówki ABC, zastąpią je dodatkowe odcinki "Happy Endings" i "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "The Walking Dead" z 4. sezonem. "The Walking Dead" dostało zamówienie od AMC na 4. sezon. Ale jest też zła wiadomość: prowadzić produkcji nie będzie już Glen Mazzara, odpowiedzialny za serial przez ostatnie dwa lata. Producent odchodzi, ponieważ obie strony poróżniły się w sprawie przyszłości serialu.

2. "How I Met Your Mother" będzie mieć 9. sezon. Deadline donosi, że jednak będzie 9. sezon "How I Met Your Mother". Powrócą wszyscy aktorzy, włącznie z Jasonem Segelem, który groził odejściem. To na razie wiadomość nieoficjalna (nie ma potwierdzenia od stacji), ale informacje Deadline zwykle się sprawdzają.

3. "666 Park Avenue" wylatuje z ramówki ABC. Stacja ABC wyrzuciła z niedzielnej ramówki "666 Park Avenue". Ostatnie odcinki prawdopodobnie będą wyemitowane latem. Ale jest też dobra wiadomość: w miejsce tego serialu wskoczy blok komediowy, złożony z "Happy Endings" i "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Obie komedie będą też emitowane we wtorki - oznacza to, że będą emitowane po dwa odcinki w tygodniu. Trudno powiedzieć, czy to dobry, czy to zły znak, ale na pewno dla tych seriali to dodatkowa szansa, żeby pokazać, że zasługują na zamówienie nowych sezonów.

4. "Leverage" skasowany. TNT kasuje po pięciu sezonach "Leverage". W święta zostanie wyemitowany finał serialu.

5. Aktorka z "Saturday Night Live" w "Parks & Rec". Jenny Slate z "SNL" pojawi się w "Parks and Recreation". Zagra Mona Lisę, siostrę bliźniaczkę Jean-Ralphia.

6. Arliss Howard w stałej obsadzie "True Blood". Arliss Howard ("Rubicon") dołączył do stałej obsady "True Blood". Zagra Trumana Burrella, gubernatora Luizjany, który naprawdę nie lubi wampirów, odkąd żona porzuciła go dla jednego z nich. Postać ta ma być typowym politykiem, człowiekiem, dla którego liczą się przede wszystkim osobiste aspiracje.

REKLAMA