6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Spadek oglądalności "Fringe" przed świętami. Tajemnicze rozstanie serialowe przed końcem sezonu. Action figures bohaterów "Breaking Bad". Nowe - tym razem naprawdę ciekawe - piloty na 2013 rok. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Spadek oglądalności "Fringe" przed świętami. Ostatni w tym roku odcinek "Fringe" miał oglądalność nieco słabszą niż poprzedni - tj. 3 mln/1,0. Inne stacje emitowały w piątek powtórki.

2. Tajemnicze rozstanie w nowym roku. Michael Ausiello znów rzucił jeden ze swoich spoilerów, które tak naprawdę są zgadywanką. Tym razem pisze, że przed końcem sezonu rozstanie się jedna z par z seriali dramatycznych. I to taka, którą widzowie lubią i jej kibicują. Jednocześnie jest to serial, którego następny sezon może być już ostatni. Pod linkiem znajdziecie 9 typów Ausiello. Jeden z nich jest zgodny z prawdą.

3. CW też nie chce 3. sezonu "The L.A. Complex". Kanadyjczycy zdecydowali się anulować "The L.A. Complex" i niestety stacja CW go nie uratuje. Przyczyną jego skasowania jest niska oglądalność.

4. Będą action figures bohaterów "Breaking Bad". Miła wiadomość dla geeków, którzy są fanami Waltera White'a i Jessego Pinkmana: już niedługo figurki obu panów będzie można postawić na półce. Zamierza je robić firma Mezco Toys. Jak pisze io9, jest to firma, która robi zabawki pluszowe - co oznacza, że jest szansa na pluszowego Walta! Czy potraficie sobie wyobrazić coś lepszego?

5. Ridley Scott zrobi serial o Watykanie. Ridley Scott wyreżyseruje pilot serialu "The Vatican", zamówionego przez stację Showtime. Ma to być współczesny thriller o duchowości, władzy i polityce, w którym zobaczymy polityczne machinacje Kościoła katolickiego. Pilot serialu wyreżyserowany zostanie przez Scotta, scenariusz do niego napisze Paul Attanasio ("Quiz Show", "Donnie Brasco"). "The Vatican" to pierwszy pilot zamówiony przez Showtime na rok 2013.

6. CW zrobi serial o Robin Hoodzie. Stacja CW zamówiła pilot kostiumowego serialu "Sherwood". Jego akcja rozpocznie się w 1072 roku, a główną bohaterką będzie młoda szlachcianka, która "niechcący" stanie się sojuszniczką Robin Hooda. Ich znajomość zacznie się od tego, że będzie chciała, aby on jej pomógł uratować chłopaka, którego kocha, przed straszliwymi Normanami.

REKLAMA