5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Office" (Fot. NBC)

"The Office" (Fot. NBC)

Najczęściej ściągane seriale 2012 roku. Spoiler dotyczący 4. sezonu "Downton Abbey". Dalsze losy pilota "The Farm". Życzenia noworoczne od Sue z "Glee". To wszystko mamy dla Was po świętach.

1. Najczęściej ściągane seriale 2012 roku. Torrenty z którym serialem były w sieci najpopularniejsze w 2012 roku? Odpowiedź znajdziecie na Gadżetomanii.

2. Co z pilotem "The Farm"? Serialu "The Farm", czyli spinoffa "The Office" o farmie Schrute'ów, nie będzie. Ale pilot i tak zostanie pokazany widzom jako część 9. sezonu "The Office". Odcinek zostanie trochę zmieniony, żeby bardziej pasował do serialu. A fanów Dwighta czeka przed końcem serii miła niespodzianka.

3. Kogo nie zobaczymy w 4. sezonie "Downton Abbey"? Pod linkiem duży spoiler, przynajmniej dla osób, które jeszcze nie widziały odcinka świątecznego. Będziemy na ten temat jeszcze pisać w osobnym artykule dziś po południu, prosiłabym więc o powstrzymanie się od spoilerowania w komentarzach.

4. Ryan Murphy powitał na świecie syna. Twórca "Glee" i jego mąż zostali ojcami. Dziecko przyszło na świat 24 grudnia. Ciąg dalszy zobaczymy w "The New Normal".

5. Życzenia noworoczne od Sue. Happy Sue Year! Trenerka z "Glee" składa fanom życzenia na specjalnej grafice.

REKLAMA