5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" najlepszym serialem wg brytyjskich krytyków. Książę Phillip znów w "Once Upon a Time". Julian Fellowes o odejściu z "Downton Abbey". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Odejście z "Downton Abbey" raz jeszcze. Tym razem wypowiada się na ten temat twórca serialu, Julian Fellowes.

2. Za czym będziemy tęsknić w przyszłym roku? Huffington Post prezentuje listę 12 rzeczy, za którymi będziemy tęsknić. Są na niej m.in.: głos Kristen Bell z "Plotkary", małpka Crystal w roli doktora Rizzo, Larry Hagman, Dan Harmon jako showrunner "Community", "Dr House", "Damages".

3. Książę Phillip znów w "Once Upon a Time". W odcinku z 13 stycznia znów zobaczymy Juliana Morrisa w roli księcia Phillipa. Doniósł o tym na Twitterze jeden z twórców serialu.

4. "Sherlock" najlepszym serialem wg brytyjskich krytyków. W corocznej ankiecie wśród brytyjskich krytyków "Sherlock" został wybrany najlepszym programem TV w 2012 roku. Na kolejnych miejscach znalazły się "Homeland", "Twenty Twelve" i "The Thick of It". Pierwsza dziesiątka tutaj.

5. "New Girl" i "Ben and Kate" na nowy rok. W TVLine pojawiły się grafiki promujące styczniowe odcinki seriali "New Girl" i "Ben and Kate".

REKLAMA