5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. NBC

Fot. NBC

Tina Fey i Amy Poehler błyszczą na plakacie promującym tegoroczne Złote Globy. Znamy już tytuły odcinków 4. serii "Arrested Development". Mamy też nowe spoilery na temat "Pamiętników wampirów". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Aktorka z "The Walking Dead" w "Once Upon a Time". Znana z "The Walking Dead" Sonequa Martin-Green pojawi się w "Once Upon a Time" jako tajemnicza Tamara. O jej postaci na razie za wiele nie wiadomo, wiadomo tylko, że będziemy ją prawdopodobnie oglądać nie tylko w drugim, ale też w trzecim sezonie.

2. Tytuły odcinków 4. serii "Arrested Development". Amerykańskie media podały tytuły wszystkich 14 odcinków 4. sezonu "Arrested Development". Początkowo pojawiła się też data premiery - 4 maja - ale ją zdementowano.

3. Co dalej w "Pamiętnikach wampirów"? 17 stycznia do ramówki CW powrócą "Pamiętniki wampirów". Julie Plec w wywiadzie dla TVLine zdradziła trochę spoilerów. Wiemy na przykład, że w nowych odcinkach będziemy często oglądać Tylera, który będzie musiał podnieść się po tym, co stało się ostatnio. Kolejne ciekawe wątki dostanie prof. Shane. Powróci Rebekah. I oczywiście wciąż rozwijać się będzie nasz ulubiony trójkąt miłosny.

4. Ryan Murphy prezentuje na Twitterze swoje dziecko. Twórca "Glee" wrzucił na Twitter zdjęcie swojego tygodniowego dziecka, Logana. Jeśli chcecie je zobaczyć, zajrzyjcie tutaj.

5. Amy Poehler i Tina Fey poprowadzą Złote Globy w trampkach? Już 13 stycznia rozdanie Złotych Globów, a poprowadzi je wspaniały duet komediowy Tina Fey i Amy Poehler. Tak oto prezentują się obie panie na plakacie promocyjnym.