5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Aktorka z "Downton Abbey" w "Once Upon a Time". HBO wciąż ma kłopoty z powodu śmierci koni na planie "Luck". Sheldon Cooper zainspirował nazwę pszczoły. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Aktorka z "Downton Abbey" w "Once Upon a Time". Lesley Nicol, znana z roli pani Patmore w "Downton Abbey" pojawi się w "Once Upon a Time". Doniósł o tym na Twitterze Josh Dallas. Na razie wiele nie wiadomo o postaci Nicol, wiadomo jedynie, że będzie ona w wyjątkowy sposób powiązana z rodziną Śnieżki.

2. Anna Camp w "Vegas". Znana ostatnio z "The Mindy Project" Anna Camp zagra w "Vegas" gwiazdkę Hollywood o imieniu Violet. Będzie kochanką wpływowego faceta z przemysłu filmowego. Do Las Vegas przyjedzie robić film. Zobaczymy ją w kilku odcinkach.

3. HBO oskarżone o tuszowanie sprawy śmierci koni. Serialu "Luck" nie ma z nami już prawie od roku, ale HBO wciąż ma kłopoty z powodu śmierci koni na planie. Była pracownica American Humane Association, który pracował na planie "Luck", oskarża stację o złe traktowanie zwierząt.

4. Sheldon zainspirował nazwę pszczoły. "The Big Bang Theory" uwielbiają wszyscy, brazylijscy naukowcy też. Pewien tamtejszy biolog nazwał nowo odkryty gatunek pszczoły Euglossa bazinga. I tak oto "bazinga" stała się nieśmiertelna.

5. Świetne rysunki od fana "Breaking Bad". Zdjęcia do ostatnich odcinków "Breaking Bad" już trwają. Ostatnio pewien fan postanowił zrobić aktorom niespodziankę i podarował im podobizny granych przez nich bohaterów. Więcej rysunków zobaczycie tutaj, a poniżej Dean Norris prezentuje swój obrazek na Twitterze.

REKLAMA