6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nancy Pelosi w finale "30 Rock". Plotki na temat nowego sezonu "Twin Peaks". Świetna oglądalność "Chicago Fire" po powrocie. Zdjęcie obsady 5. sezonu "Being Human". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nancy Pelosi w finale "30 Rock". W finałowym odcinku "30 Rock", który NBC pokaże 31 stycznia, pojawi się Nancy Pelosi. Polityk Demokratów powiedziała na łamach "The Washington Post", że zrobiłaby wszystko, o co Tina Fey by ją poprosiła. W finale "30 Rock" pojawią się również Ice-T i Julianne Moore.

2. Amerykanie i zaspoilerowane "Downton Abbey". Zwykle to reszta świata ogląda seriale ileś miesięcy po Amerykanach, tym razem jest odwrotnie. 3. sezon "Downton Abbey" dopiero co ruszył na antenie stacji PBS i oczywiście wielu widzów wie już, kto z serialu odejdzie. I wielu widzów na to narzeka. Najzabawniej wypadło narzekanie Damona Lindelofa ("Lost"), który napisał na Twitterze: "To nie fair, że Anglia ma 'Downton Abbey' przed nami, w końcu my ich pokonaliśmy w wojnie".

3. Będzie nowe "Twin Peaks"? Pojawiła się plotka, że David Lynch spotkał się z przedstawicielami stacji NBC, którym chce sprzedać kolejny sezon kultowego serialu "Twin Peaks". Ponieważ wszyscy ważni ludzie zaprzeczyli, należy przypuszczać, że albo plotka jest wyssana z palca, albo rozmowy się nie udały. Wcześniej Mark Frost, jeden z twórców "Twin Peaks" opowiadał w wywiadach, że czasem z Lynchem rozmawiają, co by było w 3. sezonie serialu, i mają sporo szalonych pomysłów.

4. Adam Levine gospodarzem "Saturday Night Live". Adam Levine poprowadzi "SNL" 26 stycznia. Gościem muzycznym będzie Kendrick Lamar.

5. Świetna oglądalność "Chicago Fire". We środę wróciło "Chicago Fire" i miało bardzo dobrą oglądalność - 8,41 mln/2,4. Należy jednak pamiętać, że serial nie miał praktycznie konkurencji o godz. 22:00. Z tego samego powodu wzrosty zaliczyły komedie "Whitney" (4,99 mln/1,8) i "Guys with Kids" (4,35 mln/1,7). Urosło też "Law and Order: SVU" (7,75 mln/2,1).

6. Zdjęcie obsady 5. serii brytyjskiego "Being Human". A na nim Michael Socha, Damien Molony i Kate Bracken.

REKLAMA