6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś po południu

bb94044a

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Data powrotu "Breaking Bad", interaktywny eksperyment z "Hawaii Five-0", nowy projekt twórcy "Two and a Half Men". Co warto wiedzieć dziś po południu?

1. Aaron Paul podał datę powrotu "Breaking Bad". Aaron Paul podał na Twitterze, że "Breaking Bad" wróci 14 lipca.

2. "Community" traci kolejną scenarzystkę. Megan Ganz przeszła z ekipy "Community" do "Modern Family". Flavorwire twierdzi, że to spora strata dla "Community", bo Ganz była najlepsza z tych, którzy jeszcze pozostali. Na razie nie wiadomo, czy w ogóle będzie 5. sezon "Community".

3. Znamy datę premiery "Bates Motel". Stacja A&E podała datę premiery serialu będącego prequelem do "Psychozy" Hitchcocka. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek, 18 marca. "Bates Motel" to projekt Carltona Cuse'a i Kerry Ehrin. W Normę Bates wciela się Vera Farmiga, a w jej syna Normana Freddie Highmore.

4. Anna Faris wystąpi w nowej produkcji Chucka Lorre'a. Anna Farris jest znana każdemu, kto oglądał chociaż jedną część komedii "Straszny film". Teraz Faris przenosi się na mały ekran. Wystąpi w serialu komediowym CBS, "Mom", którego twórcą jest Chuck Lorre ("Two and a Half Men", "Mike & Molly" i oczywiście "The Big Bang Theory").

5. Interaktywny eksperyment z "Hawaii Five-0". CBS chce powrócić do pomysłu interaktywnej telewizji w nowym, twitterowym wydaniu. 14 stycznia widzowie "Hawaii Five-0" będą mogli w trakcie emisji odcinka zdecydować o jego zakończeniu - głosując na stronie CBS.com i za pomocą Twittera. Wszystkie trzy zakończenia będą później dostępne w sieci.

6. Nowe zdjęcia promocyjne "Zero Hour". W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące serial "Zero Hour", którego premiera odbędzie się 14 lutego. "Zero Hour" to produkcja ABC o człowieku, który w wyniku zbiegu okoliczności musi walczyć z globalną, wielowiekową tajną organizacją.

REKLAMA