7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data finału "Spartakusa" i premiery "Da Vinci's Demons". Sarah Michelle Gellar w nowej komedii. Rekord "The Big Bang Theory". Spoilery na temat nowych odcinków "Revenge". A oprócz tego "Up All Night", "Mistresses", "Southland".

1. Twórczyni "Up All Night" odchodzi. Wiosną "Up All Night" powróci jako zwykły sitcom. Ale już bez twórczyni serialu, Emily Spivey, która opuszcza ekipę.

2. W kwietniu koniec "Spartakusa" i początek "Da Vinci's Demons". Na 12 kwietnia stacja Starz zaplanowała finał "Spartakusa". Tego samego dnia ruszy nowy serial, "Da Vinci's Demons".

3. Sarah Michelle Gellar chce wrócić do TV. Sarah Michelle Gellar może wrócić do TV już w przyszłym sezonie w niezatytułowanej komedii 20th Century Fox TV, opowiadającej o rodzicach, którzy lubią czasem zaszaleć, kiedy nie ma dzieci w domu. Aktorka zagrałaby matkę i żonę. Serial na razie jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, dopiero ma zostać przedstawiony stacjom.

4. Co dalej w "Revenge"? Twórca "Revenge" zdradził TVLine, co planuje w drugiej części sezonu. W nowych odcinkach znów najważniejsza ma stać się relacja pomiędzy Emily i Victorią. Ta druga znów będzie głównym czarnym charakterem.

5. Co się dzieje na planie "Southland"? Jeśli chcecie się dowiedzieć, zajrzyjcie tutaj - pojawiło się kilka nowych zdjęć z planu 5. sezonu.

6. Czwartkowe rekordy stacji CBS. W czwartkowy wieczór nowy rekord udało się osiągnąć "The Big Bang Theory" - ten rekord to 19,25 mln/6,1. Rekord sezonu ustanowił też najnowszy odcinek "Dwóch i pół" (15,39 mln/4,6). "Person of Interest" również z rekordem - 16,14 mln/3,4.

7. Nowe zdjęcie bohaterów "Mistresses". Pojawiło się nowe zdjęcie obsady "Mistresses", serialu o kobietach z burzliwym życiem uczuciowym. Serial zadebiutuje latem na antenie ABC.

REKLAMA