7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Godzinny finał "The Office" bez Steve'a Carrella. Skrócone sezony "Revolution" i "Deception". Dalsze losy "Community" wciąż niepewne. Liza Minelli na zdjęciach z 2. sezonu "Smash". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Czy będzie 5. sezon "Community"? Podczas TCA Press Tour szefostwo NBC musiało tłumaczyć się z tego, co dzieje się w tym sezonie z "Community". Robert Greenblatt, szef rozrywki w NBC, zapewnił dziennikarzy, że bardzo chciałby, aby serial był kontynuowany. Ale nie może zapewnić, że zamówienie będzie, bo stacja musi też brać pod uwagę czynnik finansowy. Już w 4. sezonie "Community" ma być nieco inne niż do tej pory, Greenblatt mówi, że teraz będzie w serialu "więcej serca". Odejście Chevy'ego Chase'a nie będzie miało wpływu na decyzję o zamówieniu kolejnego sezonu, bo "aktorzy przychodzą i odchodzą". Pewności, że będzie kolejny sezon, nie mogą też mieć fani "Parks and Recreation" - również w przypadku tego serialu Greenblatt wyraził nadzieję, że wszystko będzie OK.

2. Godzinny finał "The Office" bez Steve'a Carrella. "The Office" zakończy się 9 maja podwójnym odcinkiem finałowym. Niemal na pewno nie pojawi się w finale Steve Carrell. Były pomysły, żeby sprowadzić go z powrotem choć na moment, ale najwyraźniej nie chce tego sam aktor.

3. Nieco skrócone sezony "Revolution" i "Deception". NBC obcięło zamówienie dla "Revolution" i "Deception". 1. sezon "Revolution" będzie miał 20 odcinków zamiast 22. Z kolei 1. sezon "Deception" zakończy się po 11 odcinkach.

4. Kiedy będą nowe seriale NBC? I jeszcze jeden news od NBC - jeszcze przed końcem obecnego sezonu stacja chce zacząć emisję "Hannibala" i komedii "Save Me". Możliwe, "Hannibal" będzie emitowany latem. Jesienią 2013 roku pojawi się serial "Dracula". Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy serial o piratach "Crossbones" - wciąż trwa produkcja.

5. Ryan Murphy zrobi film dla HBO. Stacja HBO zamówiła film "The Normal Heart", który ma być adaptacją sztuki Larry'ego Kramera. Jednym z producentów wykonawczych będzie Ryan Murphy, w głównych rolach wystąpią Julia Roberts, Matt Bomer i Mark Ruffalo. Akcja "The Normal Heart" będzie miała miejsce w Nowym Jorku w latach 80., podczas kryzysu związanego z AIDS. Emisja filmu zaplanowana jest na 2014 rok.

6. Co się dzieje na planie "The Client List"? Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z planu 2. sezonu "The Client List", zajrzyjcie tutaj.

7. Liza Minelli w 2. sezonie "Smash". W 2. sezonie "Smash" pojawi się na krótko Liza Minelli. EW opublikował pierwsze zdjęcia.

REKLAMA