Co w nowych odcinkach "Revolution"? [trailer]

"Revolution" wróci pod koniec marca i twórcy obiecują, że będzie lepsze niż do tej pory. Zobaczcie kinowy zwiastun nowych odcinków, przeczytajcie spoilery.

Podczas TCA Press Tour twórcy "Revolution", J.J. Abrams i Eric Kripke, zdradzili trochę spoilerów na temat kolejnych odcinków 1. sezonu. Wyjaśnili też, czemu nie martwi ich to, że serial wraca dopiero 25 marca. Chcieli dłuższej przerwy, żeby mieć czas na przemyślenie wszystkiego, co zrobili do tej pory, i zastanowienie się nad tym co dalej. Druga część sezonu ma być większa, lepsza, bardziej szokująca i ekscytująca dla widzów.

Pierwszy z marcowych odcinków zacznie się dokładnie tam, gdzie serial skończył się jesienią. Monroe ma teraz prąd i jest nie do zatrzymania. Jak powiedział Kripke:

Dopiero teraz zaczniemy opowiadać o tym, co jest w tytule serialu. Zacznie się rewolucja.

Ale niestety nie znaczy to, że zniknie Charlie i jej rodzina. Ważnym pytaniem będzie, czy rodzina Mathesonów jest w stanie trzymać się razem, kiedy dookoła dzieją się straszne rzeczy. Czy można - jak powiedział Kripke - zachować duszę, będąc wojownikiem.

Wątek odzyskiwania dostępu do prądu będzie rozwijany powoli i stopniowo. Jednocześnie twórcy cieszą się, że udało im się stworzyć tak ogromny świat przedstawiony, w którym można tworzyć nowe historie bez końca. Mimo że mają pojęcie na temat tego, co mniej więcej chcieliby pokazać w kolejnych sezonach, jednocześnie mają też duże pole manewru i mogą wszystko zmienić.

W oczekiwaniu na kolejne odcinki "Revolution" zapraszamy do obejrzenia prawdziwie kinowego trailera.

http://youtu.be/JmTi8wQDZc4

REKLAMA