Jaki będzie nowy "Smash"? Zobaczcie trailer

Julia i jej apaszka (Fot. NBC)

Julia i jej apaszka (Fot. NBC)

Mniej apaszek, w które mogłaby płakać Julia, więcej dobrej muzyki - tak w skrócie przedstawiają się zmiany, jakie mają zajść w "Smash" w 2. sezonie. Zobaczcie nowy zwiastun.

5 lutego powraca z 2. sezonem "Smash". Ekipa, z nowym showrunnerem Joshem Safranem na czele, pojawiła się na TCA Press Tour, by porozmawiać o zmianach, jakie zajdą w serialu. Safran powiedział, że aż tak dużo się nie zmieni - to wciąż będzie ten sam serial, który polubiliśmy rok temu. Coś jednak się zmieni:

To wciąż ten sam "Smash". Jest zrobiony z większym rozmachem, jest w nim więcej muzyki, być może też więcej młodości - mamy nowych aktorów w obsadzie.

W 2. sezonie będzie więcej oryginalnych utworów - przynajmniej jeden na odcinek. Występy będą zrobione z większym rozmachem niż dotychczas.

Ponieważ z ekipy wyleciało kilku aktorów - Raza Jaffrey (Dev), Jaime Cepero (Ellis), Brian d'Arcy James (Frank) i Will Chase (Michael/Joe DiMaggio) - inaczej będą wyglądać prywatne wątki głównych bohaterów. Amerykańska publiczność nabijała się w zeszłym roku z Julii, bo ciągle płakała w apaszki - teraz już tego robić nie będzie. Z kolei Karen znajdzie nową miłość.

REKLAMA