8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"Necessary Roughness" z 3. sezonem. Data premiery "Defiance". Spoilerowe zdjęcie z nowego odcinka "The Big Bang Theory". Fatalne wyniki komedii ABC w niedzielę. A oprócz tego "Smash", "Do No Harm", "Mad Men", "90210".

1. "Necessary Roughness" z 3. sezonem. To już oficjalne: "Necessary Roughness" ma zamówienie na 3. sezon. Będzie on liczył 10 odcinków - czyli mniej niż dwa poprzednie sezony.

2. Data premiery "Defiance". SyFy w końcu ustaliło datę premiery serialu science fiction "Defiance" - na 15 kwietnia. O serialu będziemy jeszcze dzisiaj pisać więcej.

3. "Star Trek: The Next Generation" w "The Big Bang Theory". Panowie z "TBBT" w odcinku "The Bakersfield Expedition", który CBS pokaże w najbliższy czwartek, pojawią się ubrani w stroje z serialu "Star Trek: The Next Generation". Serwis EW zaprezentował zdjęcie.

4. Gwiazda "Alias" w "90210". Dawna gwiazda "Alias", Merrin Dungey, pojawi się w lutym gościnnie w "90210". Zagra terapeutkę, która będzie pomagać Liamowi.

5. Drugi sezon "Mad Men" w Sundance Channel. Od 31 stycznia w czwartki o godz. 22:00 będziecie mogli oglądać kolejne odcinki 2. sezonu "Mad Men".

6. James Cromwell w "Do No Harm". James Cromwell dołączył do obsady nowego serialu NBC, "Do No Harm". Zagra mentora głównego bohatera - lekarza, który za dnia jest dobrym człowiekiem, a w nocy zamienia się w czyste zło.

7. Jeszcze gorsza oglądalność "Apartment 23" i "Happy Endings". "Apartment 23" i "Happy Endings" wypadły fatalnie w niedzielnej ramówce - miały odpowiednio 2,23 mln/0,9 i 2,57 mln/1,0. Przyzwoicie wciąż sobie radzi "Revenge" (7,0 mln/2,3), a bardzo dobrze "Once Upon a Time" (9,04 mln/3,1). "The Good Wife" z wynikiem 9,99 mln/1,8, a "Mentalista" - 10,73 mln/2,1 (wzrost o 31%).

8. Kto zagra JFK w musicalu z serialu "Smash"? Brytyjski aktor Julian Ovenden zagra w "Smash" Simona, aktora, który dostanie rolę prezydenta Kennedy'ego w musicalu "Bombshell" o Marilyn Monroe. Zobaczymy go przynajmniej w kilku odcinkach 2. sezonu.