"Defiance": Zobaczcie zdjęcia z pilota i nowy trailer

Zdjęcia: SyFy

Zdjęcia: SyFy

Podczas TCA Press Tour stacja SyFy podała datę premiery "Defiance", nowego serialu SF. Zaprezentowano też zdjęcia z pilota i nowy zwiastun.

Stacja SyFy podała, że 15 kwietnia rusza nowy serial, połączony ściśle z grą MMO, "Defiance". Premiera będzie dwugodzinna, a wszystkich odcinków 1. sezonu zamówiono 12. Serial opowiada o świecie, w którym po wielkiej wojnie z obcymi zostało niewielu ludzi, a wiele się za to zmieniło. Po latach wojny na Ziemi żyją ludzie i obcy, niekoniecznie w ramach pokojowego współistnienia. Głównym bohaterem będzie Jeb Nolan (Grant Bowler) - stróż prawa w jednej z oaz ludzkiej cywilizacji.

W serialu zobaczymy też takich aktorów, jak Julie Benz, Stephanie Leonidas, Tony Curran, Graham Green, Jaime Murray. Produkcję prowadzi Kevin Murphy ("Hellcats", "Caprica"), który przejął serial od Rockne O'Bannona. Wart uwagi jest fakt, że równolegle z serialem będzie można grać w grę MMO osadzoną w świecie serialu.

Podczas TCA Press Tour, gdzie pojawiła się niemal cała obsada i twórcy serialu, wyjaśniono m.in., na czym ma polegać sprzężenie serialu z grą. Jak można było się domyślać, nie będzie sytuacji, w których gracze "głosują" i w ten sposób wybierają sposób kontynuacji różnych ważnych wątków. Gra nie będzie mieć wpływu na główną oś fabularną serialu. Z serialem grę łączyć będzie jedynie wspólne uniwersum. Niektóre wydarzenia z gry będą w serialu i na odwrót.

Zobaczcie nowy trailer i mnóstwo zdjęć promujących pilot "Defiance".

http://youtu.be/B3XKZU459DI