7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" z 9. sezonem. Szef rozrywki FOX-a przyznaje, że stacja schrzaniła jesień. "The Goodwin Games" wciąż bez daty premiery. Justin Bieber poprowadzi "Saturday Night Live". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Kości" z 9. sezonem. FOX zamówił 9. sezon "Kości". Czy to już będzie ostatni sezon? THR pisze, że niekoniecznie - być może "Kości" będą miały jeszcze 10. sezon.

2. Twórcy "The Following" tłumaczą się. Podczas TCA Press Tour twórcy "The Following" musieli tłumaczyć się z przemocy zawartej w serialu. "Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co ostatnio się wydarzyło, ale ja tylko piszę, opowiadam historie. To fikcja" - wyjaśniał Kevin Williamson. Szef rozrywki FOX-a, Kevin Reilly, zapewnił z kolei, że "The Following" jest dostosowany do standardów stacji ogólnodostępnych. W EW można znaleźć urocze zdjęcie, na którym Kevin Bacon i James Purefoy całują się.

3. Co z "The Goodwin Games"? Stacja FOX nie wyjaśniła, kiedy zobaczymy "The Goodwin Games". To fajny serial, ale nie sądzę, żeby poprawił teraz naszą oglądalność - tłumaczył szef rozrywki stacji FOX, Kevin Reilly. Jest możliwe, że komedia z Becki Newton w roli głównej pojawi się w ramówce latem.

4. Schrzaniliśmy - mówi szef FOX-a. I ostatni news z występu FOX-a podczas TCA: Kevin Reilly przyznał, że stacja schrzaniła jesień. Ale jednocześnie z optymizmem patrzy w przyszłość.

5. "Deception" z przyzwoitą oglądalnością. W NBC w poniedziałek zadebiutował serial "Deception" i wygrał w demo z "Castle" - obejrzało go 5,62 mln/2,0 Amerykanów, podczas gdy "Castle" 8,58 mln/1,9. Nie jest to jednak bardzo dobry start dla "Deception" - "Revolution" radziło sobie w tym slocie znacznie lepiej.

6. Sarah Shahi w "Person of Interest". Znana z "Fairly Legal" Sarah Shahi zagra w "Person of Interest" Shaw, nieustraszoną, seksowną i błyskotliwą agentkę organizacji paramilitarnej, która śledzi i eliminuje terrorystów, zanim zdążą cokolwiek zdziałać. Aktorkę po raz pierwszy zobaczymy w odcinku z 21 lutego, "Relevance". Na pewno będzie pojawiała się w 2. sezonie, a być także w trzecim.

7. Justin Bieber poprowadzi "Saturday Night Live". 9 lutego Justin Bieber poprowadzi "Saturday Night Live". Prawdopodobnie on też będzie gościem muzycznym odcinka.

REKLAMA