5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

Świetne plakaty promocyjne "The Americans". "Misfits" nieoficjalnie z 5. sezonem. Niepewna przyszłość "Happy Endings" i "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Będzie 5. sezon "Misfits". TV Wise nieoficjalnie donosi, że będzie 5. sezon "Misfits". Będzie składał się z 8 odcinków, które zobaczymy jak zwykle późną jesienią.

2. Czy w tym roku zobaczymy "S.H.I.E.L.D."? Podczas TCA Press Tour szef rozrywki stacji ABC, Paul Lee, powiedział, że jest możliwe, iż w przypadku "S.H.I.E.L.D." zostanie zamówiony od razu cały sezon. W końcu za projektem stoi sam Joss Whedon. Na razie jednak nie ma nic pewnego, bo nie ma jeszcze nawet gotowego pilota.

3. Co z "Happy Endings" i "Don't Trust the B–– in Apartment 23"? Paul Lee zapewnił, że w ABC kochają obie komedie, bo są świetnie napisane i pełne inteligentnych gagów. Ale oczywiście nie wiadomo, czy będą kolejne sezony - w końcu oglądalność taka sobie, a na dodatek stacja puszcza po dwa odcinki tygodniowo, jakby chciała jak najszybciej się ich pozbyć.

4. Jak długo zostaną stażyści w "Chirurgach"? Nowi stażyści, którzy pojawili się w 9. sezonie, zostaną w "Chirurgach" na stałe, prawdopodobnie w 10. sezonie też. Jedyną niewiadomą na razie jest Tina Majorino (Heather), ponieważ gra ona w "Legends" stacji TNT. Na razie serial jest na etapie pilota, trudno więc cokolwiek pewnego powiedzieć.

5. Świetne materiały promocyjne "The Americans". Miejmy nadzieję, że ten serial będzie prezentował się równie dobrze co jego plakaty. Oto nowy baner i plakat promujący "The Americans".

REKLAMA