7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Alphas" skasowane po dwóch sezonach. Powroty w finale "The Office". Nowi aktorzy w "Skandalu" i "The Good Wife". Rekordowe "NCIS". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Alphas" anulowane. Po dwóch sezonach stacja SyFy skasowała "Alphas". Wszystko przez spadek oglądalności w 2. sezonie.

2. Kto wróci w finale "The Office"? Showrunner "The Office" Greg Daniels powiedział, że w finale "The Office" powinni pojawić się Mindy Kaling i B.J. Novak.

3. Scott Foley w "Skandalu". W serialu "Skandal" zobaczymy Scotta Foleya. Szczegóły jego roli trzymane są w tajemnicy, wiadomo tylko, że będzie to dość duża rola - aktor zostanie do końca 2. sezonu.

4. Audra McDonald w "The Good Wife". W "Żonie idealnej" pojawi się znana z "Prywatnej praktyki Audra McDonald. Zagra dawną przeciwniczkę Alicii ze szkoły prawniczej. Teraz obie spotkają się w sądzie, oczywiście po różnych stronach barykady.

5. Lance Henriksen w "Hannibalu". Lance Henriksen zagra gościnnie w "Hannibalu" Bryana Fullera. Szczegóły jego roli na razie pozostają nieznane, podobnie jak data premiery serialu.

6. Nie zobaczymy Twin Towers w "The Carrie Diaries". Nowy serial stacji CW nieźle odtworzył Manhattan z lat 80., ale nie zobaczymy w nim wież World Trade Center. To świadoma i jednomyślna decyzja twórców serialu. Która oczywiście nie wszystkim krytykom się podoba.

7. Rekordowe "NCIS". Najnowszy odcinek "NCIS" zobaczyło 22,86 mln/3,9 Amerykanów, co jest drugą najlepszą oglądalnością tego serialu w historii. Pozostałe wtorkowe seriale bez większych zmian. Martwić może oglądalność niemal wszystkich wtorkowych komedii, a także "Vegas" (11,27 mln/1,6).

REKLAMA