6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data powrotu "The Client List". Przesunięta premiera "Body of Proof". Betsy Brandt w sitcomie Michaela J. Foksa. Luke Perry w "Raising Hope". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Premiera "Body of Proof" znów przesunięta. Stacja ABC przesunęła premierę 3. serii "Body of Proof" z 5 lutego na 19 lutego. Związane jest to z ważnym corocznym przemówieniem Obamy na temat stanu państwa, które zaplanowane jest na 12 lutego.

2. "The Client List" wraca w marcu. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy stęsknili się za Jennifer Love Hewitt: "The Client List" wróci 10 marca. Drugi sezon będzie liczył 15 odcinków.

3. Betsy Brandt w sitcomie Michaela J. Foksa. Znana z "Breaking Bad" Betsy Brandt ma już nową pracę. TVLine donosi, że zagra żonę Mike'a Burnaby'ego, głównego bohatera sitcomu Michaela J. Foksa (którego będzie grał sam Fox). Serial opowiadać będzie o mężu i ojcu, który choruje na Parkinsona i jednocześnie próbuje sobie poradzić z życiem rodzinnym i zawodowym. Do obsady dołączyli też Kate Finneran i Wendell Pierce jako siostra i szef głównego bohatera. Serial, luźno oparty na doświadczeniach jego twórcy, już ma zamówienie na cały 22-odcinkowy sezon.

4. Heather Locklear we "Franklin and Bash". Heather Locklear dołączyła do stałej obsady "Franklin and Bash" na 3. sezon. Grać będzie Rachel King, świetnie ubraną prawniczkę, który uwielbia szpilki.

5. "Nashville" i "Arrow" ze wzrostami. Najnowszy odcinek "Nashville" widziało 6,54 mln/2,2 Amerykanów (wzrost o 10%). O 10% wzrosła też oglądalność "Arrow", do poziomu 3,06 mln/1,1. Rewelacyjną oglądalność we środę miał "American Idol" - 17,93 mln/6,0. Spory spadek "Suburgatory" - do poziomu 6,06 mln/2,3.

6. Luke Perry w "Raising Hope". Dawnego ulubieńca nastolatek, Luke'a Perry'ego, zobaczymy w "Raising Hope" w roli... drzewa. Perry zagra w odcinku zatytułowanym "The Ghost of Arbor Day", który FOX pokaże wiosną.

REKLAMA