6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Przyzwoita oglądalność finału "Fringe". Spoilerowe zdjęcia z "Glee" na Twitterze Murphy'ego. Dave Annable w "Ben and Kate". Nowe piloty zamówione przez NBC. A poza tym "90210", "The Newsroom". Uwaga na spoilery!

1. Przyzwoita oglądalność finału "Fringe". Na zakończenie wzrosła oglądalność "Fringe". Ostatnie dwa odcinki osiągnęły wynik 3,21 mln/1,0. Spadki w piątek zaliczyły "Last Man Standing", "Malibu Country" oraz "Blue Bloods". "CSI: NY" i "Nikita" bez zmian.

2. Chris Zylka znów w "90210". TVLine donosi, że w odcinku "90210" z 28 stycznia pojawi się ponownie Chris Zylka. Wszystko dlatego, że Annie będzie śnić o alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie zostawiła Kansas i wyszła za swoją szkolną miłość, Jasona.

3. Dave Annable w "Ben and Kate". Znany z "Brothers and Sisters", a ostatnio też z "666 Park Avenue" Dave Annable pojawi się gościnnie w "Ben and Kate". Zagra seksownego profesora college'u. Zobaczymy go w odcinku, w którym Kate postanowi wrócić do szkoły i skupić się na nauce.

4. Rosemarie DeWitt opuszcza "The Newsroom". Rosemarie DeWitt dostała propozycję pozostania w "Newsroomie" Sorkina, ale postanowiła nie wracać z powodu konfliktu terminów z inną pracą. Postać Rebeki Halliday jednak nie zniknie, trwają poszukiwania nowej aktorki do tej roli.

5. NBC zamawia piloty komedii. Okres zamówień wciąż jeszcze trwa. Stacja NBC wybrała trzy piloty seriali komediowych. Pierwszy projekt pochodzi od Grega Danielsa i Roberta Padnicka (obaj z ekipy "The Office") i opowiada o grupce osób po 20-tce, którzy chodzą na randki. Głównym bohaterem będzie wrażliwy Matthew, którego trójka przyjaciół namawia, by znów zaczął umawiać się z dziewczynami. Drugi pilot to "Assistance", którego producentami wykonawczymi są Will Ferrell i Adam McKay. Główną bohaterką jest młoda idealistka, próbująca znaleźć równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Trzeci pilot to "Donor Party" - o facecie, który dowiaduje się, że ma dzieci z czasów, gdy był dawcą spermy. Twórcami są Alex Schemmer ("Community") i Geyer Kosinski ("Magic City").

6. Ryan Murphy tweetuje spoilerowe fotki "Glee". To, które zamieszczamy bardzo spoilerowe nie jest (no, może pomijając obecność Willa). Jeśli jednak chcecie zobaczyć prawdziwą bombę, zajrzyjcie tutaj.

REKLAMA