Które seriale zagrożone? Nowy ranking Spoiler TV

Czas na najnowszą tabelę Spoiler TV, w której jeszcze trudniejsza jest sytuacja "Happy Endings" i "Apartment 23". Nie najlepiej wypadają też nowości, włącznie z chwalonym przez nas "The Carrie Diaries".

Czas na kolejną tabelę Spoiler TV. Najnowsza pochodzi z 16 stycznia, czyli ze środy, i uwzględniono w niej m.in. "The Carrie Diaries". Najgorzej ze wszystkich seriali wypada "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Niewiele lepsze są komedie "Ben And Kate", "Up All Night", "Happy Endings" (coraz słabiej, niestety!), "Guys with Kids" i "The Mindy Project". Wszystkie seriale są na czerwonym polu, co oznacza, że prawdopodobieństwo skasowania jest bardzo duże.

Na żółtym polu, również z wysokim prawdopodobieństwem skasowania, są "Whitney", "Nikita", "CSI: NY", "90210" (prawdopodobnie CW zrobi 6. sezon finałowy, jak w przypadku "Plotkary"), "1600 Penn", "Vegas" i "Deception". Na krawędzi balansują "Parks and Recreation" (ale nie uwzględniono tu sporego wzrostu z ostatniego czwartku), a także "The Carrie Diaries" - serial CW o młodej Carrie Bradwhaw. Jeśli obecna oglądalność zostanie utrzymana, nic "The Carrie Diaries" nie grozi. Ale może być trudno.

Zestaw najlepszych z najlepszych wciąż ten sam: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA