6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Nowe aktorki w "True Blood". Animowane odcinki "Revolution" w internecie. Coraz słabsza oglądalność "Revenge". A oprócz tego "Zombieland", "Fringe", "Downton Abbey".

1. Nowe aktorki w "True Blood". Do obsady "True Blood" na 6. sezon dołączyły Jurnee Smollett ("Friday Night Lights") i Amelia Rose Blaire ("90210"). Ta pierwsza zagra Nicole, dziewczynę patrzącą przez różowe okulary, która lubi czynić dobrze. Nie przejmuje się pieniędzmi, przejmuje się tym, czy to, co robi, jest właściwe. Blaire z kolei zagra Willę, córkę gubernatora Luizjany Trumana Burrella (Arliss Howard), która nie zgadza się z ojcem w kwestii praw wampirów.

2. Serial "Zombieland" w Amazonie. Platforma Amazon zrobi "Zombieland", serial oparty na popularnym filmie.

3. Animowane odcinki "Revolution" w internecie. NBC rozpoczyna publikację krótkich animowanych odcinków "Revolution", opartych na listach sierżanta Wheatleya (Reed Diamond). Będą one dostępne m.in. na YouTube na kanale NBC.

4. O czym tak naprawdę było "Fringe". Jeśli macie chwilę czasu, zerknijcie do io9 - serwis ciekawie pisze o finale "Fringe", starając się przy tym odpowiedzieć na pytanie, o co w tym wszystkim chodziło.

5. Niania zawita do "Downton Abbey". "Downtown Abbey" szuka na 4. sezon niani - donosi TV Guide.

6. Coraz gorsza oglądalność "Revenge". W niedzielny wieczór CBS pokazywał playoffy ligi NFL, co znacząco wpłynęło na oglądalność. Wyemitowany o 22:00, po sporcie, specjalny odcinek "Hawaii Five-0" miał znakomitą oglądalność (12,9 mln/3,4). Gorzej wypadła konkurencja - spadki zaliczyły "Once Upon a Time" (7,71 mln/2,4) i "Revenge" (5,71 mln/1,7). W przypadku "Revenge" to najsłabszy wynik w historii serialu.