7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ben and Kate" (Fot. FOX)

"Ben and Kate" (Fot. FOX)

"Szpiedzy w Warszawie" tracą widzów. "Ben and Kate" wylatuje z ramówki FOX-a. "Doktor Who" wraca w marcu. CW zamawia "The Selection" po raz drugi. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Szpiedzy w Warszawie" tracą widzów. 1. odcinek "Szpiegów w Warszawie" widziało w TVP 3,56 mln osób, drugi już tylko 2,58 mln.

2. Maria Bello odchodzi z "Touch". Miała być w regularnej obsadzie "Touch", ale coś poszło nie tak. Maria Bello opuszcza serial. Przyczyny nie są znane, wiadomo jedynie, że decyzję podjęto za porozumieniem obu stron - aktorki i producentów. Nie wiadomo, jak postać Bello zniknie z serialu.

3. Kiedy wraca "Doktor Who"? 7. seria "Doktora Who" wróci 30 marca. Zobaczcie teaser BBC America.

4. "Ben and Kate" wylatuje z ramówki FOX-a. Stacja FOX długo tolerowała fatalną oglądalność komedii "Ben and Kate" - ale to już koniec. Serial został skasowany i wylatuje z ramówki. Stacja zamierza wyemitować odcinki, które wyprodukowano, ale zamówienia na kolejny sezon nie będzie. W lutym we wtorki FOX zamierza pokazywać po dwa odcinki "Raising Hope".

5. "The Selection" zamówione po raz drugi. Stacja CW raz jeszcze zamówiła pilot "The Selection", serialu dla nastolatek podobnego do "The Hunger Games". Pilot raz już był wyprodukowany, ale nie spodobał się. Będzie więc robiony od nowa. Szef CW Mark Pedowitz mówił ostatnio dziennikarzom, że widział scenariusz nowego "The Selection" i jest on naprawdę dobrze zrobiony. Przypomnijmy, serial będzie dział się 300 lat w przyszłości i opowiadał będzie historię dziewczyny, która została wylosowana do udziału w zawodach, gdzie zwyciężczyni jest tylko jedna, a nagrodą jest ślub z księciem.

6. CW zamawia też dramat militarny. Drugi serial, zamówiony przez CW, to "Company Town". Autorami są Sera Gamble (dawniej "Supernatural") i Taylor Hackford ("E-Ring"). Serial skupi się wokół skandalu w bazie marynarki wojennej w Wirginii, który dotknie zarówno marynarzy, jak i cywilów z okolic bazy. Głównymi bohaterkami będą dwie młode dziewczyny, które kiedyś były przyjaciółkami, a teraz staną po przeciwnych stronach. O zamówieniach pilotów innych stacji (których nazbierało się ostatnio całkiem sporo) będziemy jeszcze pisać w osobnym tekście.

7. Spadek oglądalności wtorkowych komedii, wzrost "Hart of Dixie". Oglądalność "Hart of Dixie" podskoczyła do poziomu 1,54 mln/0,7, co oznacza, że serial wreszcie powinien być bezpieczny. Widzów potrafiły komedie NBC - "Go On" (3,98 mln/1,3) i "The New Normal" (3,27 mln/1,2) - dla obu to najsłabsze wyniki od początku emisji. "Prywatnej praktyce" oglądalność wzrosła na koniec do poziomu 5,22 mln/1,5.

REKLAMA