7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyny" oficjalnie z 3. sezonem. Sarah Chalke w "Chirurgach". Dobra oglądalność "Glee" po powrocie. A oprócz tego "Smash", "The Americans", "Pamiętniki wampirów", "Ben and Kate".

1. Jeszcze zobaczymy Ellisa w "Smash". W lutym startuje nowy "Smash", bez postaci, które nas najbardziej denerwowały. Miało nie być przede wszystkim Ellisa, ale TVLine donosi, że nie pożegnamy się z nim całkiem. Jak pisze serwis, Ellis może powrócić, ale niekoniecznie w teraźniejszości.

2. FOX oficjalnie kasuje "Ben and Kate". Stacja FOX oficjalnie skasowała komedię "Ben and Kate" i zamknęła produkcję. FOX zamówił 18 odcinków, nakręcono do tej pory 16 (ale wciąż nie wszystkie one są ukończone). Oznacza to, że nie zobaczymy sensownego zakończenia tego sympatycznego serialu.

3. "The Americans" z 97-minutową premierą. 30 stycznia startuje "The Americans". Dwa odcinki premierowe trwać będą łącznie 97 minut.

4. "Girls" oficjalnie z 3. sezonem. HBO oficjalnie potwierdziło, że jest zamówienie na 3. sezon "Girls", który będzie liczył 12 odcinków. W Polsce od wczoraj można kupić 1. sezon "Dziewczyn" na DVD.

5. Sarah Chalke w "Chirurgach". Sarah Chalke pojawi się wiosną w "Chirurgach" - donosi TVLine. Niestety, szczegóły roli nie są znane.

6. Dobry powrót "Glee". W czwartek nieco wzrosła oglądalność "30 Rock" - do poziomu 3,84 mln/1,4. Spadło za to "Parks & Rec" (3,89 mln/1,7). Przyzwoitą oglądalność miał finał "Last Resort" (5,39 mln/1,2). Spory wzrost zaliczyło "Glee", które powróciło z wynikiem 6,9 mln/2,7.

7. Nowy plakat "Pamiętników wampirów". Stacja CW zaprezentowała nowy plakat "Pamiętników wampirów" na February sweeps. Nie ma na nim braci Salvatore.

REKLAMA