Które seriale nie przetrwają? Nowa tabela Spoiler TV

W tym tygodniu skasowane zostały dwie komedie - "Ben and Kate" i "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Ale więcej seriali jest zagrożonych.

Nic już nie uratuje "Don't Trust the B–– in Apartment 23" i "Ben and Kate". Obie komedie zostały skasowane i usunięte z ramówki. Prawdopodobnie taki sam los czeka "Up All Night" (które wróci wiosną jako tradycyjny sitcom), "Happy Endings", "Guys with Kids" i "The Mindy Project". Wszystkie seriale są na czerwonym polu, co oznacza, że ich szanse na przetrwanie są bardzo małe.

Na żółtym polu, które również zwiastuje kłopoty, są "90210", "Whitney", "Nikita", nowy serial "The Carrie Diaries", a także "CSI: NY", "1600 Penn", "Vegas" i "Deception". Tutaj może być różnie. CW niemal na pewno zamówi jeszcze jeden (skrócony) sezon "90210", ale któryś z seriali zostanie skasowany. Możliwe, że będzie to właśnie "Nikita" albo "The Carrie Diaries". Ten ostatni wystartował ze słabym wynikiem, który pogorszył się jeszcze bardziej w drugim tygodniu emisji.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz - coraz bliżej żółtej strefy znajduje się "Go On". Oglądalność tego serialu spada w szalonym tempie. Wśród komedii NBC nieco lepiej wypadają "The New Normal" i "Parks and Recreation".

Piątka najlepszych z najlepszych bez zmian: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls". Bardzo dobrze trzyma się "How I Met Your Mother", mimo że na jakość tego sezonu narzekają i amerykańscy krytycy, i widzowie.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA