6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nikita" (Fot. CW)

"Nikita" (Fot. CW)

Nikita z rekordem sezonu. Britt Robertson w "Under the Dome". Plakat promujący "Zero Hour". A oprócz tego "Mad Men", "Army Wives", "Dallas".

1. Britt Robertson w "Under the Dome". Znana m.in. z "The Secret Circle" Britt Robertson będzie grała Angie w "Under the Dome", nowym serialu CBS na podstawie Stephena Kinga. Angie chce być pielęgniarką i wyrwać się kiedyś z małego miasteczka, w którym mieszka. Niestety, zostanie uwięziona wraz z resztą mieszkańców przy pomocy niewidzialnej "kopuły". Serial będzie miał premierę 24 czerwca.

2. "Nikita" z najlepszą oglądalnością w sezonie. W piątek rekord sezonu pobiła "Nikita". Wynik 1,6 mln/0,5 nie jest imponujący, ale dla tego serialu jest najlepszy od miesięcy.

3. January Jones znowu o 6. sezonie "Mad Men". January Jones zdradziła, że Betty będzie robić dziwne rzeczy w 6. sezonie "Mad Men" i oczywiście nie będzie "całkowicie szczęśliwa". "Ona jest jedną z tą osób, które zawsze szukają czegoś innego, więc nawet jeśli to znajdzie, nie sądzę, żeby była w stanie to rozpoznać" - powiedziała aktorka dla Vulture.

4. Brooke Shields w "Army Wives". Brooke Shields dołącza do obsady "Army Wives" na 7. sezon. Zagra Katherine "Kat" Young, twardą pułkownik w amerykańskim lotnictwie. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 10 marca.

5. Plakat na 2. sezon "Dallas". Już jutro w USA wróci "Dallas". Zobaczcie nowy plakat promocyjny. Jest też druga, odwrócona wersja, którą obejrzycie tutaj.

6. Plakat promujący "Zero Hour". 14 lutego w ABC wystartuje "Zero Hour", serial o facecie zamieszanym w tajemniczą historię spiskową. EW prezentuje nowy plakat.