6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

CBS oficjalnie zamawia 9. sezon "How I Met Your Mother". Christoph Waltz poprowadzi "Saturday Night Live". Kate Micucci pojawi się w "The Big Bang Theory" (spoiler!). Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. CBS zamawia 9. sezon "How I Met Your Mother". To już pewne: będzie 9. sezon "HIMYM". Pewne jest również, że będzie to już sezon ostatni, finałowy. Matkę mamy poznać w trakcie 9. sezonu.

2. Kate Micucci w "The Big Bang Theory". Kate Micucci ("Raising Hope") zagra potencjalną miłość Raja w "The Big Bang Theory". Po raz pierwszy pojawi się w walentynkowym odcinku, który CBS wyemituje 14 lutego. Jest możliwe, że zostanie w "TBBT" na stałe.

3. Christoph Waltz poprowadzi "Saturday Night Live". Nominowany do Oscara za "Django" aktor poprowadzi "SNL" 16 lutego. Gościem muzycznym będzie Alabama Shakes.

4. Coraz gorsza oglądalność "Go On" i "The New Normal". Komedie NBC chyba jednak nie będą hitami. "Go On" we wtorkowy wieczór widziało 3,95 mln/1,3 Amerykanów, a "The New Normal" - 3,08 mln/1,1. Wciąż fatalnie wypada też "Happy Endings". Jedyną komedią, która dobrze sobie radzi we wtorki, jest "New Girl" (4,74 mln/2,6).

5. Roseanne Barr w "The Office". Roseanne Barr pojawi się gościnnie w "The Office" jako Carla Fern, agentka poszukująca talentów.

6. "Black Mirror" wraca w lutym. Brytyjski serial "Black Mirror" wraca 11 lutego. Oto plakat promocyjny.

REKLAMA