7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Showtime

Fot. Showtime

Wkrótce zaczyna się produkcja 8. sezonu "Dextera". Premiera "The Americans" miała świetną oglądalność. Spada za to oglądalność "Arrow". CW prezentuje plakaty "The Carrie Diaries" i "Pamiętników wampirów" na February sweeps.

1. Wkrótce zacznie się produkcja nowego sezonu "Dextera". Już latem widzowie będą mogli zobaczyć 8. sezon "Dextera". Blog Dexter Daily informuje, że jego produkcja zacznie się 11 lutego.

2. Co nowego na planie "The Client List"? Trwa produkcja 2. sezonu "The Client List". Zobaczcie nowe zdjęcia z planu.

3. Świetna oglądalność premiery "The Americans". 3,22 mln Amerykanów obejrzało premierę "The Americans" podczas pierwszej emisji. Oglądalność razem z powtórkami podczas całego wieczoru wyniosła 4,7 mln. Oznacza to, że premiera "The Americans" wypadła lepiej niż premiera "American Horror Story" czy "Sons of Anarchy".

4. Prawdziwy morderca recenzuje "The Following". "The New York Post" poszedł na całość i spytał o opinię na temat "The Following" prawdziwego seryjnego mordercę. Ten łaskawie wyjaśnił, że dziwi go zabijanie w taki sposób. "My nie trzymamy głów Edgara Allana Poe w szafach" - powiedział.

5. Spada oglądalność "Arrow". Najnowszy odcinek "Arrow" widziało 2,97 mln/0,9 Amerykanów - co nie jest złym wynikiem jak na CW, ale jest też spadkiem w porównaniu z oglądalnością wcześniejszych odcinków. Stabilne wyniki notuje "Supernatural" (2,12 mln/0,9). W NBC całkiem nieźle trzyma się "Chicago Fire" - 7,31 mln/2,1.

6. Plakat "The Carrie Diaries" na February sweeps. Oglądalność "The Carrie Diaries" nie zachwyca, ale stacja CW i tak promuje serial. Oto nowy plakat.

7. "Pamiętniki wampirów" też mają nowy plakat... A na plakacie niespodziewany trójkąt miłosny.

REKLAMA