8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"NCIS" (Fot. CBS)

"NCIS" (Fot. CBS)

"NCIS" z 11. sezonem. Fatalna oglądalność "Do No Harm", niezła - finału "30 Rock". Ciekawy powrót do "How I Met Your Mother" (spoiler!). Zdjęcia z planu "Sherlocka", "The Walking Dead" i 6. sezonu "True Blood".

1. Kyle MacLachlan wróci do "How I Met Your Mother". Vulture donosi, że Kyle MacLachlan ponownie pojawi się w "HIMYM" jako Kapitan w odcinku z 18 lutego.

2. "NCIS" z 11. sezonem. Po tym jak Mark Harmon podpisał nowy kontrakt, stacja CBS poinformowała oficjalnie o zamówieniu 11. sezonu "NCIS". Wciąż trwają negocjacje kontraktu z Cote de Pablo, reszta obsady już ma umowy i na pewno wróci jesienią.

3. "Men at Work" wraca w kwietniu. Komedia "Men at Work" stacji TBS wróci z 2. sezonem 4 kwietnia.

4. Fatalna oglądalność "Do No Harm", całkiem niezła - finału "30 Rock". W czwartek wciąż rządziło "The Big Bang Theory", które co prawda miało słabszą oglądalność niż przed przerwą (17,76 mln/5,4), ale wciąż wypadło najlepiej. Niezłą oglądalność miał finał "30 Rock" - 4,88 mln/1,9. Duży spadek znów zaliczyło "Glee" (5,48 mln/2,1). Największym zaskoczeniem jest fatalna - naprawdę fatalna! - oglądalność nowego serialu "Do No Harm". Wynik 3,12 mln/0,9 to prawdziwe dno; EW twierdzi, że tak kiepskiego debiutu nie miał żaden serial przynajmniej od 1987 roku. Amerykańscy krytycy też nie zostawiają na tym serialu suchej nitki - Tim Goodman z THR nie tracił nawet czasu na pisanie recenzji.

5. Zombiaki w "The Suicide King". Tutaj obejrzycie serię zdjęć z powrotu "The Walking Dead", tj. odcinka "The Suicide King", który będzie miał premierę 10 lutego.

6. Co dzieje się na planie "True Blood"? Już trwa produkcja 6. sezonu "True Blood". Premierę nowego sezonu reżyseruje Stephen Moyer, a zdjęcia zrobione przez fanów obejrzycie tutaj. Jest na nich nowa ważna postać - gubernator.

7. Produkcja 3. sezonu "Sherlocka" ruszyła. Rozpoczęła się wreszcie produkcja 3. sezonu "Sherlocka". Oto pierwsze zdjęcie z planu.

8. Jeszcze jeden plakat serialu "Cult". Jak wam się podoba ten plakat "Cultu"?