8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Girl" (Fot. FOX)

"New Girl" (Fot. FOX)

Odette Annable w "New Girl" (spoiler!). Miły powrót do "Once Upon a Time" (również spoiler). Najlepsze reklamy Super Bowl 2013. Ciekawy artykuł o tym, jak "Smash" stał się pośmiewiskiem. A oprócz tego "Southland", "Body of Proof", "Perception", "The Originals".

1. Odette Annable pojawi się w "New Girl". W 2. sezonie "New Girl" zobaczymy Odette Annable (ostatnio "Dr House"). Zagra Shane, nową szefową Nicka i jego potencjalną dziewczynę.

2. Najlepsze reklamy Super Bowl 2013 wg IGN. Jeśli interesują Was reklamy zaprezentowane podczas tegorocznego Super Bowl, IGN zrobił top 10 najlepszych. Nas oczywiście najbardziej interesuje Best Buy i Amy Poehler.

http://youtu.be/KgmhhVCLgM8

3. Jamie Dornan znów wróci do "Once Upon a Time". Jamie Dornan, który grał w "Once Upon a Time" szeryfa, powróci jeszcze w 2. sezonie, oczywiście w retrospekcjach.

4. Gerald McRaney w "Southland". W "Southland" pojawi się Gerald McRaney. Zagra emerytowanego detektywa, który kiedyś był trenował John Coopera (Michael Cudlitz). Teraz pije za dużo i mieszka na łodzi. "Southland" wraca 13 lutego z 5. sezonem.

5. Scott Wolf w "Perception". W 2. sezonie "Perception" zobaczymy Scotta Wolfa ("V"), który wcieli się w postać Donniego, charyzmatycznego asystenta prokuratora generalnego, ostatnio przetransferowanego do Chicago. Ale transfer nie będzie przypadkowy, Donnie będzie miał ukryte zamiary wobec Kate.

6. Nowy Orlean wczoraj i dziś w "The Originals". Jak już pewnie wiecie, CW szykuje spin-off "Pamiętników wampirów", opowiadający o życiu Pierwotnych w Nowym Orleanie. Daniel Gillies, który ma występować w serialu, zapewnia, że zobaczymy nie tylko współczesną historię, ale i flashbacki, pokazujące, co działo się z Pierwotnymi w Nowym Orleanie w poprzednich stuleciach. Pilot "The Originals" zostanie pokazany 25 kwietnia w ramach 4. sezonu "Pamiętników wampirów".

7. Ciekawy artykuł o serialu "Smash". "Smash" miał być wielkim hitem NBC, skończyło się na tym, że widzowie się z niego śmiali. O tym, jak to się stało, pisze BuzzFeed. Tekst jest naprawdę długi, ale warto przeczytać go w całości, bo daje niezły obraz tego, co działo się za kulisami i jak doszło do wyrzucenia twórczyni "Smash". Serial wraca jutro z nowym sezonem i miejmy nadzieję, że będzie w dużo lepszej kondycji.

8. Dana Delany i zwłoki. Jest plakat na 3. sezon "Body of Proof" - w stylu, do którego serial nas już przyzwyczaił.