7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Elementary" (Fot. CBS)

"Elementary" (Fot. CBS)

Czego nie będzie w tegorocznym finale "Chirurgów"? Jaką oglądalność miało "Elementary" po Super Bowl? Jak prezentuje się pierwszy plakat "Vikings"? A oprócz tego "Parks and Recreation", "Cult", "Vegas", Naya Rivera w reklamie M&Ms.

1. Czego nie będzie w tegorocznym finale "Chirurgów"? Shonda Rhimes zdradziła Michaelowi Ausiello, że ma już ogólny pomysł, jak będzie wyglądał finał 9. sezonu "Chirurgów". Powiedziała, że na razie nie planuje żadnej katastrofy w finale.

2. Świetna oglądalność "Super Bowl", a "Elementary" słabiutko. Mimo że podczas Super Bowl na pół godziny zgasło światło (co natychmiast wykorzystała stacja NBC, sugerując w internecie, że powinny być takie urządzenia jak to z "Revolution"), oglądalność i tak była świetna - nie rekordowa, ale trzecia w historii. Oglądalność Super Bowl wyniosła 108,41 mln, a współczynnik - 46,3. "Elementary", jak na program emitowany po Super Bowl", wypadło w najlepszym razie średnio - 20,8 mln/7,8. Wszystko dlatego, że zaczęło się naprawdę późno - o godz. 23:15. Programy, które biły rekordy po Super Bowl, zaczynały się po 22:00.

3. Naya Rivera w reklamie M&Ms. Jeszcze jedna reklama z Super Bowl - z Nayą Riverą z "Glee" w roli głównej.

http://youtu.be/AE1f2xHDJJQ

4. J.K. Simmons w "Parks and Recreation". J.K. Simmons gościnnie wystąpi w "Parks and Recreation" jako burmistrz Partridge w Minnesocie, rodzinnego miasta Bena - tego, którym rządził jako 18-latek.

5. Jeszcze więcej zdjęć promujących "Cult". Kilka nowych zdjęć promujących "Cult" znajdziecie tutaj. Są tak samo ładne jak poprzednie (co niekoniecznie jest zaletą w przypadku takiego serialu).

6. Melinda Clarke w "Vegas". Melinda Clarke ("Nikita") zagra w "Vegas" matkę Mii Rizzo, silną kobietę, którą pociągają jeszcze silniejsi faceci.

7. Plakat serialu "Vikings". 3 marca na kanale History rusza "Vikings". TVLine prezentuje plakat promocyjny serialu.