9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Courtney Cox w "Go On". Nowy, seksowny strażak w "Chicago Fire". Więcej spoilerów z pilota "The "Originals". Nieco dłuższy sezon "Castle". A oprócz tego "Revolution", "Monday Mornings", "The Following", "The Carrie Diaries", "Legit".

1. Courtney Cox w "Go On". Monica i Chandler znów razem? Courtney Cox wpadnie gościnnie do nowego serialu Matthew Perry'ego, "Go On". I kto wie, może jej postać zostanie nową dziewczyną Ryana - Courtney zagra kobietę, którą Anne będzie próbowała zeswatać z Ryanem. Odcinek, w którym będzie to miało miejsce, zobaczymy w kwietniu.

2. Kogo możemy się spodziewać na PaleyFest 2013? TVLine informuje, jakie seriale będą miały panele na PaleyFest i których gwiazd możemy się spodziewać. Będzie "The Walking Dead", "Revolution", "Community", "The Newsroom", "Nashville", "Arrow", "The Big Bang Theory", "2 Broke Girls" i inne seriale.

3. Charles Michael Davis w "The Originals". W spin-offie "Pamiętników wampirów" zobaczymy Charlesa Michaela Davisa ("The Game") w roli Marcela, dawnego protegowanego Klausa. Oprócz niego w pilocie, który CW wyemituje 25 kwietnia, pojawią się na pewno Joseph Morgan jako Klaus, Daniel Gillies jako Elijah, Phoebe Tonkin jako Hayley i Daniella Pineda jako czarownica Sophie. W odcinku Klaus powróci do Nowego Orleanu, w którym teraz rządzi i dzieli szalony, zły Marcel. Elijah musi sprzymierzyć się z przeciwnikami Marcela, by utrzymać Klausa w ryzach.

4. Timothy Busfield w "Revolution". Znany z "The West Wing" Timothy Busfield pojawi się w "Revolution" jako dr Ethan Camp, świetny lekarz, który musi chronić pewien sekret. Serial wraca 25 marca.

5. Nieco dłuższy sezon "Castle". 5. sezon "Castle" będzie miał 24 odcinki, czyli o jeden więcej niż pierwotnie zapowiadano.

6. Słaba oglądalność pilota "Monday Mornings". Tylko 1,34 mln Amerykanów obejrzało pilot "Monday Mornings" po "Dallas" w poniedziałek w TNT. Samo "Dallas" też zaliczyło spadek i to aż 25-procentowy. Poniedziałkowy odcinek widziało już tylko 2,23 mln osób.

7. Spada oglądalność "The Following", rośnie "The Carrie Diaries". W poniedziałkowy wieczór świetną oglądalność miały odcinki "How I Met Your Mother" z Robin Sparkles (10,3 mln/4,0) i "2 Broke Girls" (11,36 mln/3,7). Wzrost zaliczyły "Kości" (9,06 mln/2,4), a spadek "Castle" (8,89 mln/1,8). O kilkanaście procent spadła oglądalność "The Following", zarówno w ogólnej liczbie widzów, jak i w demo (9,01 mln/2,9). Systematycznie za to rośnie "The Carrie Diaries" (1,51 mln/0,7) - można już zacząć mieć nadzieję, że jednak ten serial się obroni.

8. Andy Dick w "Legit". W 7. odcinku "Legit", "Health", pojawi się Andy Dick w roli siebie samego. Zdjęcia promocyjne zobaczycie tutaj.

9. Nowy strażak w "Chicago Fire". W "Chicago Fire" pojawi się Shane McRae w roli nowego strażaka, który kiedyś pracował z Severide'em. Zobaczymy go przynajmniej w kilku odcinkach. A oto, jak prezentuje się na zdjęciach.

REKLAMA