8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kilka ciekawych informacji na temat "The Good Wife". Data finału "The "Office". Spadek widowni "The Americans". Możliwy powrót "Jericho". Nowe zdjęcie bohaterów "Red Widow". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nowe informacje na temat "The Good Wife". W ciągu ostatniej nocy pojawiło się kilka interesujących newsów na temat "The Good Wife". Po pierwsze, Josh Charles właśnie podpisał nowy kontrakt na kolejny rok. Oznacza to, że 5. sezon jest już w miarę pewny. Po drugie, Dylan Baker wkrótce powróci jako Colin Sweeney. Po trzecie, w serialu pojawi się gościnnie znany z "Fringe" John Noble. Zobaczymy go w 18. odcinku w roli klienta Alicii, faceta, który lubi pozywać.

2. Lena Dunham nie głosowała? Szok dla Amerykanów: pewien blog polityczny oznajmił, że Lena Dunham, która zachęcała w słynnej reklamówce do głosowania na Obamę, nie skorzystała w ogóle ze swojego prawa do głosu w ostatnich wyborach. Lena oczywiście twierdzi, że to kłamstwo.

3. Data finału "The Office". NBC ustaliło datę finału "The Office" na 16 maja.

4. Duży spadek oglądalności "The Americans". Serial zaczął świetnie, a w drugim tygodniu już tak świetnie nie jest. 2. odcinek "The Americans" widziało tylko 1,97 mln Amerykanów - 39% mniej niż pierwszy. Spadek w demo wyniósł 32%.

5. "Modern Family" najsłabiej w sezonie. 9,83 mln/3,7 - taki wynik miał najnowszy odcinek "Modern Family". Jak na ten serial, jest to wynik tak słaby, że Amerykanie już zastanawiają się, co się dzieje. Spadki zaliczyły "Chicago Fire" (6,6 mln/1,9) i "Nashville" (5,3 mln/1,7) - w tej chwili już zaczyna być jasne, że serial NBC ten pojedynek wygrywa. Ze wzrostem za to "Arrow" (2,96 mln/1,0).

6. Czas szykować się na powrót "Jericho"? Netflix się rozkręca. Stephen Chbosky, twórca skasowanego serialu "Jericho", potwierdził, że są prowadzone rozmowy na temat przejęcia tego serialu przez internetową platformę.

7. Zdjęcia obsady "The Client List". Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentuje się obsada "The Client List" na zdjęciach na 2. sezon, zajrzyjcie tutaj.

8. Nowe zdjęcie promujące "Red Widow". TVLine prezentuje nowe zdjęcie promujące "Red Widow"; są na nim Radha Mitchell i Goran Visnjic, którzy grają głównych bohaterów - mafioza i jego żonę.

REKLAMA