7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. NBC

Fot. NBC

Christina Applegate odchodzi z "Up All Night", możliwe, że to już koniec serialu. NBC kasuje "Do No Harm" po dwóch odcinkach. Oglądalność "Community" rośnie w porównaniu z zeszłorocznymi wynikami. BBC kasuje oryginalne "Being Human". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Do No Harm" skasowane po dwóch odcinkach. Ponieważ oglądalność "Do No Harm" w drugim tygodniu emisji była jeszcze gorsza (demo 0,7), NBC już wyrzuciło serial z ramówki. W przyszłym tygodniu nie będzie też "1600 Penn". Komedia jeszcze powróci, ale w najbliższy czwartek zrobi miejsce dla "The Office".

2. Christina Applegate odchodzi z "Up All Night". Christinie Applegate nie spodobała się przemiana "Up All Night" w tradycyjny sitcom ze śmiechem z offu. Aktorka opuszcza więc serial, ale NBC na razie nie chce go kasować, tylko szuka zastępczyni. Plotka głosi, że mamę małej Amy teraz będzie grać Lisa Kudrow ("Przyjaciele"). Nie sądzę jednak, żeby coś z tego miało jeszcze wyjść.

3. Wzrost oglądalności "Community". W czwartkowe wieczory wciąż rządzi "The Big Bang Theory" (18,98 mln/6,2), ale "Community" po powrocie nie wypadło źle - 3,88 mln/1,9 to bardzo przyzwoity wynik, który pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Wzrost zaliczyło też "Parks and Recreation" (3,76 mln/2,0). "Elementary" (10,84 mln/2,2) coraz wyraźniej przegrywa ze "Skandalem" (8,14 mln/2,8).

4. Jonathan Banks w pilocie "Bloodline". Znany z "Breaking Bad" Jonathan Banks zagra Leo Killpriest, patriarchę rodu morderców w pilocie "Bloodline" zamówionym przez NBC. Ma to być serial w stylu "Kill Billa", którego główną bohaterką będzie Bird Benson, dziewczyna znajdująca się w środku konfliktu dwóch rodzin najemników i zabójców. Żeby normalnie żyć, znajduje sobie chińskiego mentora i zaczyna się bronić. Autorem serialu jest David Graziano ("Awake").

5. Brytyjskie "Being Human" zakończy się po 5. sezonie. BBC kasuje "Being Human" - serial zakończy się po 5. sezonie.

6. "Gra o tron" w polskim HBO 1 kwietnia. HBO Polska potwierdziła oficjalnie, że 3. sezon "Gry o tron" zadebiutuje w naszym kraju 1 kwietnia - czyli dzień po premierze amerykańskiej.

7. "Community" dla początkujących. Na Gadżetomanii piszę o "Community". Jest to dość ogólnikowy tekst, więc klikajcie, jeśli nie wiecie, co to właściwie za serial, a chcecie się dowiedzieć. Klikajcie też, jeśli chcecie zobaczyć, jak Danny Pudi poradził sobie z polską piosenką ludową.