Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

W tym tygodniu kolejne seriale powróciły, NBC skasowało "Do No Harm", nad przepaścią stanęło też "Up All Night". Zobaczcie, jak wygląda sytuacja Waszych ulubionych seriali w tabeli Spoiler TV.

W tym tygodniu NBC skasowało "Do No Harm", a w kolejce do skasowania stanął "Smash", który od razu po powrocie znalazł się w tabeli Spoiler TV na czerwonym polu. Gorszy wynik z seriali, które jeszcze trwają, ma od musicalu NBC tylko komedia "Up All Night". Poza tym na czerwonym polu znajdują się "Guys with Kids", "Happy Endings", "Deception", "The Mindy Project" i "Whitney". Teoretycznie żaden z nich nie powinien dostać kolejnego sezonu.

Na zwiastującym zagrożenie żółtym polu są: "90210", "Nikita", "Malibu Country", "CSI: NY", "The Cleveland Show", coraz słabiej radzące sobie "Beauty and the Beast", coraz lepiej radzące sobie "The Carrie Diaries" (jeśli tak dalej pójdzie, za tydzień zagrożenie może już minąć), "Hart of Dixie", "The Good Wife" i "Vegas".

Na zielonym polu, ale z bardzo słabym wynikiem "Go On". Z komedii NBC lepiej trzymają się "The New Normal" i "Parks and Recreation". A całkiem nieźle "Community", które wróciło z naprawdę przyzwoitym wynikiem. Spośród nowości wciąż najlepiej wypada "The Following", którego oglądalność jednak w tym tygodniu spadła.

Najlepsi z najlepszych wciąż ci sami: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" (który dostał ostatnio zamówienie na 11. sezon) i "2 Broke Girls". Ciekawostką z tego tygodnia jest spadek oglądalności "Modern Family". Nie jest oczywiście źle, ale serial miał w tym tygodniu najsłabszą oglądalność w sezonie.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA