8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mistresses" ("Kochanki") ze światową premierą w Polsce. Zdjęcia z dzisiejszych odcinków "Once Upon a Time" i "The Walking Dead". Słaby powrót "Touch". Nowe informacje na temat pilotów seriali na przyszły sezon. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Słaby powrót "Touch". FOX zesłał "Touch" na piątek i to chyba nie był dobry pomysł. Serial po powrocie zanotował oglądalność na poziomie 3,77 mln/1,0, co jest słabym wynikiem nawet w piątek.

2. "Kochanki" ze światową premierą w Polsce. FOX Life podał na swoim fanpage'u, że to w Polsce odbędzie się światowa premiera serialu "Kochanki" ("Mistresses"), serialu o czterech przyjaciółkach, które w relacjach damsko-męskich są gotowe na wszystko. Pilot będziemy mogli obejrzeć już 5 marca. ABC planuje premierę w USA dopiero latem.

3. Powrót "The Walking Dead" na zdjęciach. Już dziś w USA wraca "The Walking Dead". Fotki i spoilery z odcinka "The Suicide King" znajdziecie tutaj i tutaj.

4. Kim Raver w spino-ffie "NCIS: Los Angeles". Znana z "Chirurgów" Kim Raver dostała główną rolę żeńską w przygotowywanym właśnie pilocie spin-offu "NCIS: Los Angeles". Zagra agentkę specjalną Paris, wysportowaną, inteligentną i śmiałą liderkę zespołu Red, która lubi pracować sama. W obsadzie serialu znajdują się również: John Corbett, Scott Grimes, Edwin Hodge, Gillian Alexy i Miguel Ferrer.

5. Australijka Adelaide Kane w pilocie "Reign". Znana z australijskich "Sąsiadów" Adelaide Kane otrzymała główną rolę w pilocie "Reign" stacji CW. Serial opowiadać będzie o nastoletniej Marii Stuart, królowej Szkocji. Poznamy ją, kiedy jako 15-latka, zaręczona z księciem Francis, przybywa do Francji.

6. Kolejny odcinek "Justified" na zdjęciach promocyjnych. Zdjęcia z odcinka 4x06 - "Foot Chase" - obejrzycie tutaj.

7. Co w kolejnych odcinkach "Once Upon a Time"? Tutaj zobaczycie galerię zdjęć z odcinka "Tiny" (czyli dzisiejszego), a tutaj z odcinka "Manhattan" (2x14).

8. Plakat "Da Vinci's Demons". W EW pojawił się plakat promujący "Da Vinci's Demons", nowy serial stacji Starz, którego głównym bohaterem jest Leonardo da Vinci. Serial startuje 12 kwietnia.

REKLAMA