8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Debiut Jennifer Hudson w "Smash" miał wyglądać inaczej. Max Fowler zagra w "The Killing", a Christina Ricci i Emma Roberts w pilotach nowych seriali. Vince Gilligan napisze i wyreżyseruje finał "Breaking Bad". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Max Fowler w "The Killing". Max Fowler, którego możecie kojarzyć z "The Hour", znajdzie się w stałej obsadzie "The Killing" na 3. sezon. Zagra Twitcha, przystojnego, czarującego, cwaniackiego nastolatka, który potrafi manipulować ludźmi.

2. Vince Gilligan wyreżyseruje finał "Breaking Bad". Vince Gilligan powiedział, że sam napisze i wyreżyseruje finał "Breaking Bad". Jednocześnie będzie to jedyny odcinek z ośmiu pozostałych do końca, który napisze Gilligan.

3. Fotki z premiery 2. sezonu "The Client List". Jeśli chcecie zobaczyć, co wydarzy się w premierze 2. sezonu "The Client List", zajrzyjcie tutaj.

4. "Correspondents' Lunch" w "Parks & Rec". W "Parks and Recreation" będą mieli własny Correspondents' Lunch (niestety, nie dinner) - w odcinku 5x14. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

5. Christina Ricci w pilocie komedii. W nowym sezonie Christina Ricci spróbuje swoich sił w repertuarze komediowym. Aktorka jest bliska podpisania kontraktu na występy w serialu "Girlfriend in a Coma". Zagra Karen, kobietę, która po latach budzi się ze śpiączki i odkrywa, że ma 17-letnią córkę z ciąży, której w ogóle nie pamięta.

6. Emma Roberts z główną rolą w "Delirium". Emma Roberts dostała główną rolę w pilocie "Delirium" stacji FOX. Serial science fiction autorstwa Karyn Usher ("Prison Break") opowiadać będzie o świecie, w którym miłość jest nielegalna i możliwa do "usunięcia" przy pomocy specjalnej kuracji. Jednak na 95 dni przez zakończeniem takiego leczenia Lena Holoway (Roberts) zakochuje się. Serial oparty będzie na książkach trylogii Lauren Oliver.

7. Pilot "The Selection" będzie kręcony na Węgrzech. Stacja CW po raz drugi podchodzi do pilota "The Selection" - serialu w stylu "The Hunger Games". Zdecydowano, że jego produkcja zostanie przeniesiona z Vancouver na Węgry.

8. Debiut Jennifer Hudson w "Smash" miał wyglądać inaczej. EW informuje, że pierwszy występ Hudson w "Smash" miał wyglądać inaczej. Zdobywczyni Oscara miała zaśpiewać numer "Take a Picture... It Lasts Longer", w którym miała być wielką gwiazdą, wokół której kręcą się paparazzi. Występ został nagrany, ale ostatecznie pokazano nam co innego. Możliwe jednak, że jeszcze go zobaczymy w trakcie sezonu.

REKLAMA