9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Supernatural", "The Vampire Diaries" i "Arrow" z kolejnymi sezonami. Fatalna oglądalność "Revenge", rekord "The Walking Dead". Data powrotu "Veepa". Josh Holloway z "Lost" w pilocie CBS. A oprócz tego "Skandal", "The Borgias", "The Mindy Project", "Bonnie & Clyde".

1. "Supernatural", "The Vampire Diaries" i "Arrow" z kolejnymi sezonami. Stacja CW zrobiła niespodziankę i już ogłosiła, że "Supernatural", "The Vampire Diaries" i "Arrow" powrócą w przyszłym sezonie. Na razie nie wiadomo, które jeszcze seriale CW dostaną zamówienie na kolejny sezon.

2. Lisa Edelstein w "Skandalu". Lisa Edelstein pojawi się w 2. sezonie "Skandalu" w roli klientki Olivii Pope. Serial powróci teraz do formy procedurala.

3. Fatalna oglądalność "Revenge", "Once Upon a Time" też coraz słabsze. W niedzielny wieczór rekordy oglądalności biło rozdanie nagród Grammy transmitowane przez CBS. Nie wpłynęło to oczywiście dobrze na oglądalność seriali, które emitowano w tym samym czasie. "Once Upon a Time" uzyskało wynik 7,02 mln/2,2, a "Revenge" jeszcze gorszy - 5,07 mln/1,4. Oczywiście, za tydzień pewnie będzie już lepiej, ale to nie zmienia faktu, że "Revenge" w tej chwili w najlepszej sytuacji nie jest.

4. Kolejny rekord "The Walking Dead". W przeciwieństwie do ABC, AMC nie miało problemów z oglądalnością w niedzielę. Powrót "The Walking Dead" obejrzało 12,3 mln/6,1 Amerykanów podczas pierwszej emisji. W ciągu całego wieczoru odcinek zobaczyło 16,6 mln osób.

5. Bonnie i Clyde do miniserialu stacji Lifetime i History wybrani. Lifetime i History przygotowują razem 4-godzinny miniserial "Bonnie & Clyde". Główne role zagrają Emile Hirsch ("Into the Wild", "Speed Racer") i Holliday Grainger ("The Borgias").

6. Wreszcie wiadomo, kiedy wraca "Veep". Stacja HBO podała, że "Veep" wróci 14 kwietnia z 2. sezonem.

7. Josh Holloway w pilocie CBS. Josh Holloway z "Lost" powraca do telewizji. Aktor dostał rolę w dramacie "Intelligence" zamówionym przez CBS. Projekt, oparty na nieopublikowanej książce "Dissident" Johna Dixona, skupia się na jednostce specjalnej, zbudowanej wokół agenta, który ma mikrochip w mózgu. Dzięki niemu przetwarza informacje niemal jak komputer. Holloway zagra Gabriela Blacka, byłego członka Navy SEALs i oddanego oficera wywiadu. Serial ma być podobny do "Person of Interest" - będzie wątek główny i sprawy tygodnia. Scenariusz pilota pisze Michael Seitzman, a reżyserem będzie David Semel ("Heroes", "No Ordinary Family").

8. Seth Rogen w "The Mindy Project". W TVLine znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Mindy Project", który FOX pokaże 26 lutego. Gościnnie pojawi się w nim Seth Rogen.

9. Nowy plakat promujący "The Borgias". TV Guide prezentuje plakat "The Borgias" na 3. sezon. Serial wraca 14 kwietnia.

REKLAMA