8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy Endings" przeniesione na piątek. "House of Cards" najlepiej oglądanym serialem Netfliksa. Cara Buono w ciekawej roli w "Castle" (spoiler!). A oprócz tego informacje na temat "The Originals", "Justified", "Hannibal", "Under the Dome".

1. ABC przenosi "Happy Endings" na piątek. "Happy Endings" wylatuje z wtorkowej ramówki ABC. Serial powróci w piątek 29 marca i przejmie sloty "Last Man Standing" i "Malibu Country", już po tegorocznych finałach obu seriali. ABC będzie pokazywać po dwa odcinki "Happy Endings".

2. Claire Holt w "The Originals". Do obsady spin-offa "Pamiętników wampirów" dołącza Claire Holt, czyli serialowa Rebekah. Pilot nowego serialu zostanie pokazany 25 kwietnia w ramach sezonu "Pamiętników wampirów".

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Justified". Następny odcinek "Justified" nosi tytuł "Money Trap". Zdjęcia promocyjne zobaczycie tutaj.

4. Z "Pan Am" do "Under the Dome". Znany z "Pan Am" Mike Vogel dołącza do obsady serialu "Under the Dome" na podstawie Stephena Kinga. Zagra Barbiego, weterana wojskowego z tajemniczą misją.

5. Dylan McDermott w pilocie "Hostages". Dylan McDermott dostał główną rolę męską (obok Toni Collette) w pilocie "Hostages" przygotowywanym dla CBS przez Jerry'ego Bruckheimera. Projekt opiera się na izraelskim formacie i opowiada o lekarce i jej rodzinie, która przypadkiem zostaje uwikłana w polityczną konspirację. McDermott zagra Duncana, agenta FBI, który znajduje się samym centrum owej konspiracji.

6. Cara Buono w "Castle". Znana z "Mad Men" Cara Buono pojawi się w "Castle" w roli Siobhan O'Doul, pięknej właścicielki knajpy, która ma problemy z mafią ze Staten Island. Ale to nie wszystko - okaże się, że w przeszłości coś ją łączyło z Ryanem.

7. "House of Cards" najlepiej oglądanym serialem Netfliksa. Szefostwo Netfliksa ogłosiło, że "House of Cards" jest najchętniej oglądanym serialem w historii platformy. Co ważne, użytkownicy nie poprzestawali na jednym odcinku, tylko od razu sięgali po kolejne. Dokładnych liczb niestety nie znamy, bo Netflix nie ujawnia takich danych.

8. Nowe zdjęcie promujące "Hannibala". Jest nowe zdjęcie promujące "Hannibala" Bryana Fullera. Data premiery niestety wciąż pozostaje nieznana.

REKLAMA