Jak trzymają się seriale? Nowa tabela Spoiler TV

Za nami kolejny tydzień serialowy, a w nim m.in. kiepski debiut "Zero Hour" i duży spadek "Community". Sprawdźcie, którym serialom grozi skasowanie.

W tym tygodniu zadebiutował w ABC "Zero Hour" - i był to naprawdę fatalny debiut, który spowodował, że serial od razu znalazł się na żółtym polu, czyli wśród produkcji zagrożonych skasowaniem. Na czerwonych polach (czyli niemal pewni kandydaci do skasowania) są: "Up All Night", "Guys with Kids", "Smash", "Happy Endings", "90210", "Deception", "The Mindy Project", "Touch" i "Whitney".

Z kolei na żółtym polu, które zwiastuje kłopoty, znalazły się: "CSI: NY", "1600 Penn", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Nikita", "Vegas", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The Cleveland Show", wspomniane "Zero Hour", "The Good Wife", "The New Normal", "Go On" i niestety też "Community".

"The Following" wciąż jest najlepiej trzymającym się nowym serialem - mimo wyraźnego spadku w tym tygodniu. Poza tym dobrze sobie radzą "Revolution", "Arrow" (który ma już zamówienie na 2. sezon) i zmiażdżone przez ktytyków "The Neighbors", które zyskuje dzięki wsparciu "Modern Family".

Piątka najlepszych z najlepszych wciąż taka sama: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA