8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Krysten Ritter w "Apartment 23" (Fot. ABC)

Krysten Ritter w "Apartment 23" (Fot. ABC)

"Up All Night" coraz bliższe skasowania. Krysten Ritter w pilocie NBC, Felicity Huffman matką płatnych zabójców, Sarah Michelle Gellar u boku Robina Williamsa. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Co dalej z "Up All Night"? NBC wciąż nie skasowało "Up All Night", ale chyba nie ma już wyjścia. Odeszła Christina Applegate, a rozmowy na temat jej zastąpienia do niczego nie doprowadziły. Ale na tym nie koniec. The Hollywood Reporter donosi, że Maya Rudolph jest w ciąży, z kolei Will Arnett chce grać w nowym serialu CBS. Aktorów wciąż wiążą kontrakty ze stacją, nie ma więc na razie mowy o zakończeniu produkcji. Ale wydaje się, że nic już z tego nie będzie i nie zobaczymy nawet tego jednego zamówionego odcinka.

2. Krysten Ritter w pilocie NBC. "Apartment 23" został skasowany, ale Krysten Ritter już ma nową pracę. Zagra główną rolę w pilocie komedii "Assistance", zamówionym przez NBC. Serial, produkowany przez założycieli Funny or Die, Willa Ferrella i Adama McKaya, opowiadać będzie o Norze (Ritter), idealistycznej, przepracowanej asystentce, która próbuje znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Niestety, coraz trudniej będzie jej utrzymać związek z narzeczonym.

3. Aktorzy z "The Killing" i "The Closer" w pilocie "Delirium". Billy Campbell z "The Killing" i Corey Reynolds z "The Closer" dołączyli do obsady pilota "Delirium" stacji FOX. Serial science fiction autorstwa Karyn Usher ("Prison Break") opowiadać będzie o świecie, w którym miłość jest nielegalna i możliwa do "usunięcia" przy pomocy specjalnej kuracji. Jednak na 95 dni przez zakończeniem takiego leczenia Lena Holoway (Emma Roberts) zakochuje się. Serial oparty będzie na książkach trylogii Lauren Oliver. Campbell zagra Thomasa Finemana, konserwatywnego, bogatego lidera politycznego, szefa organizacji lobbistycznej, która wspiera modyfikowanie mózgu, powstrzymujące ludzi przed zakochiwaniem się. Reynolds z kolei dostał rolę Lawrence'a Tacka, lidera ruchu oporu sprzeciwiającego się istnieniu "lekarstwa".

4. Sarah Michelle Gellar w komedii u boku Robina Williamsa. Sarah Michelle Gellar dołączyła do obsady nowego serialu Davida E. Kelleya, komedii "Crazy Ones" zamówionej przez CBS. Serial opowiada o ojcu (Williams) i córce (Gellar) pracujących razem w agencji reklamowej. James Wolk zagra przystojniaka z biura, który może stać się kandydatem na chłopaka postaci granej przez Gellar. Reżyserem pilota będzie Jason Winer ("Modern Family").

5. Felicity Huffman w pilocie "Boomerang". Znana z "Desperate Housewives" Felicity Huffman zagra Margie, matkę rodziny pracującej jako płatni zabójcy. Jej postać będzie potrafiła rano bez mrugnięcia oka zabić podejrzanego o terroryzm, a po południu stać się porządną kurą domową.

6. Kolejne odcinki "Shameless" i "Californication" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Shameless" 3x05, a tutaj z "Californication" 6x06.

7. Kolejne zdjęcia z planu "True Blood". Produkcja 6. sezonu "True Blood" trwa - tutaj zobaczycie, co kilka dni temu działo się na planie.

8. Nowe zdjęcie Hannibala. 4 kwietnia na antenie NBC debiutuje "Hannibal", a my mamy kolejne zdjęcie promocyjne.