Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

Hitem tygodnia znów zostało "Glee". Dalej "Chirurdzy", "Pamiętniki wampirów", "Castle"...

1. "Glee" (4x14 - "I Do")

verey: Muszę przyznać, że największym zaskoczeniem był emanujący pewnością siebie Finn, który roztaczając wokół nieznany nam dotąd czar, przestał być w moich oczach ofermą... i w oczach Rachel zapewne też. Uciekająca panna młoda, sarkastyczna Sue, jaką znamy i kochamy, a przede wszystkim nieoficjalny powrót Klaine. Pozostaje trzymać kciuki za Rydera, by wybawił nas i przerwał mdły związek Marley i Jake'a!

"Chirurdzy" (9x15 - "Hard Bargain")

Piotr: Najlepszy odcinek sezonu! Niesamowicie trzymał w napięciu, a w dodatku ta muzyka w tle! Powoli zaczyna być niepewna sytuacja głównych bohaterów (np. Bailey). A wiadomo - coraz mniej czasu do finału, czyżbyśmy musieli znowu pożegnać kogoś z obsady? Pomimo "nerwowej atmosfery" jeśli chodzi o fabułę nie zabrakło też wątków przyjemnych i romantycznych; April być może w końcu znalazła swoją "drugą połówkę". Właśnie kogoś takiego jej brakowało. Wreszcie jej postać stała się urokliwa i mniej denerwująca. Mam nadzieję, że tego nie zepsuje w następnych odcinkach...

"Pamiętniki wampirów" (4x14 - "Down the Rabbit Hole")

Żaneta: Hit - głównie za Klausa i Caroline i za każdą minutę, kiedy możemy dostrzec jak między nimi iskrzy, dostrzec inne oblicza Klausa. Za Katherine. Kiedy ona się pojawia, razem z nią mocna dawka adrenaliny, no i w końcu dzięki niej skorzystanie z lekarstwa nie będzie takie proste - co mnie cieszy. Niech wampiry w tym serialu pozostaną wampirami. I co najważniejsze, hit za zakończenie! Coś czuję, że teraz naprawdę wiele się będzie działo. Nie mogę się już doczekać kolejnych odcinków. Silas - to będzie coś.

"Castle" (5x14 - "Reality Star Struck")

Mk: W moim zestawieniu drugi najlepiej skonstruowany odcinek sezonu (obok "Murder, He Wrote"). Zabawne wątki osobiste (Ryan pełniący rolę koguta, Castle, który w miłosnym pośpiechu nie radzi sobie z guzikami koszuli i komentuje "Seriously?!"), wciągające tło reality show. Po prostu pyszne!!!

"The Carrie Diaries" (1x05 - "Dangerous Territory")

Olik: Wreszcie Carrie znalazła kogoś, kto nie pójdzie od niej zaraz do Donny. Plus za jak zwykle cudowną Mouse i Maggie, którą dopiero teraz zaczynam lubić. I cudowny Walt! Mam nadzieję, że rozwiną jego wątek z tym przystojnym gejem od Larissy (wyleciało mi z głowy jego imię, ach!).

"The Walking Dead" (3x09 - "The Suicide King")

dako: Naprawdę udany powrót. Odbicie Darryla i jego późniejszy wybór brata kosztem grupy, powrót, przegrupowanie sił, obłęd Ricka.Czekam aż wejdzie do gry na dobre Tyresse. Minus? Ten co zawsze w tym sezonie, czyli Andrea, bo spowolnienie akcji absolutnie nie spowodowało spadku emocji i napięcia tego rewelacyjnego sezonu.

"The Big Bang Theory" (6x16 - "The Tangible Affection Proof")

Nika: Tym odcinkiem "TBBT" zasłużyło sobie u mnie na miano najlepszej komedii, jaką oglądam. Było zabawnie i wzruszająco. Mimo że nie czuję chemii między Leonardem i Penny, kibicuję wszystkim parom, a już motyw walentynek w wykonaniu Amy i Sheldona był bezbłędny. 20 minut uśmiechu gwarantowane.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA