9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Rozdano nagrody Gildii Scenarzystów, wśród nagrodzonych m.in. "Breaking Bad", "Louie" i "Mad Men". "Touch" z jeszcze słabszą oglądalnością. Mnóstwo zdjęć z kolejnych odcinków różnych seriali. ABC eksperymentuje z pilotami. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Rozdano nagrody scenarzystów. W USA rozdano WGA Awards, czyli nagrody Gildii Scenarzystów. "Breaking Bad" dostało nagrodę w kategorii Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego, a "Louie" - komediowego. Za scenariusz nowego serialu nagrodę otrzymało "Girls". Najlepszy scenariusz pojedynczego odcinka serialu dramatycznego - "Mad Men", odcinek "The Other Woman". Komediowego - "Modern Family", "Virgin Territory". W kategoriach filmowych wygrały "Zero Dark Thirty" i "Argo".

2. "Touch" z jeszcze słabszą oglądalnością. 2. sezon "Touch" wystartował ze słabym wynikiem, a w drugim tygodniu emisji jest jeszcze gorzej. 2,53 mln/0,7 to wynik po prostu fatalny.

3. Kevin Hart gospodarzem "Saturday Night Live". Komik Kevin Hart będzie gospodarzem kolejnego "SNL", które NBC pokaże 2 marca. Gościem muzycznym będzie Macklemore & Ryan Lewis.

4. Gage Golightly w pilocie CW. Znana z "Teen Wolf" Gage Golightly dostała główną rolę w pilocie "Company Town" zamówionym przez CW. Serial skupi się wokół skandalu w bazie marynarki wojennej w Wirginii, który dotknie zarówno marynarzy, jak i cywilów z okolic bazy. Głównymi bohaterkami będą dwie młode dziewczyny, które kiedyś były przyjaciółkami, a teraz staną po przeciwnych stronach. Golightly zagra jedną z nich - Kristę, która do tej pory była szczęśliwą dziewczyną zaręczoną z porucznikiem marynarki wojennej.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Już możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "New Girl" zatytułowanego "TinFinity" (czyli 2x18). FOX pokaże go 26 lutego.

6. Fotki z kolejnych odcinków "Southland". 2. sezon "Southland" wystartował, a Wy już możecie zobaczyć zdjęcia z kolejnych odcinków - tutaj obejrzycie fotki z odcinka 5x02, a tutaj - 5x03.

7. Finał 2. sezonu "Suits" na zdjęciach. Tak, tak, to już finał. W czwartek USA Network pokaże odcinek "War", zamykający 2. sezon "Suits". Zdjęcia zobaczycie tutaj.

8. Zdjęcia z "Pamiętników wampirów" i "Supernatural". Są też zdjęcia od CW. Tutaj możecie sprawdzić, co wydarzy się w odcinku "Supernatural" z 27 lutego (8x16), a tutaj znajdziecie zdjęcia z najbliższego odcinka (8x15). Z kolei kilka fotek z kolejnych "Pamiętników wampirów" (4x15) znajdziecie tu.

9. ABC planuje eksperyment z pilotami. ABC w nowym sezonie chce zrobić eksperyment z nowymi komediami. Oprócz 12 zamówionych pilotów komediowych szefostwo stacji zamierza zobaczyć kilka 10-minutowych prezentacji seriali, które nie dostały zamówienia pilota, a jednak wydawały się dość ciekawe. Na pierwszy ogień pójdzie komedia "See You Next Tuesday" autorstwa Wendy & Lizzie Molyneux ("Bob’s Burgers"). To komedia biurowa o "największej psychopatce na świecie i ludziach, którzy dla niej pracują".

REKLAMA