10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrested Development" (Fot. Netflix/EW)

"Arrested Development" (Fot. Netflix/EW)

"The Following" znów ze wzrostem, a "The Carrie Diaries" ze spadkiem. Kristen Wiig w nowym "Arrested Development". Tricia Helfer w pilocie stacji ABC. Zdjęcia z nowych odcinków różnych seriali. A oprócz tego "Downton Abbey", "Gra o tron", "Golden Boy".

1. "The Following" znów ze wzrostem. Po dużym spadku z poprzedniego tygodnia "The Following" zaczyna się podnosić. Najnowszy odcinek widziało 8,31 mln/2,8 Amerykanów. Znów ze spadkiem "The Carrie Diaries" - przy takich wynikach jak 1,2 mln/0,4 nie ma co marzyć o następnym sezonie. Serial o nastoletniej Carrie Bradshaw nie ma szans również dlatego, że "90210" ogląda się fatalnie (0,5 mln/0,2) - a pewnie i tak dostanie sezon finałowy.

2. HBO rezygnuje z "Criminal Justice". James Gandolfini jednak na razie nie wróci do TV - HBO zrezygnowało z zamówienia serialu "Criminal Justice", w którym aktor znany z "Rodziny Soprano" miał grać jedną z głównych ról.

3. Kristen Wiig w "Arrested Development". W maju powróci "Arrested Development" z 4. sezonem. W 14-odcinkowym sezonie pojawią się nowi aktorzy, w tym znana z "Saturday Night Live" Kristen Wiig, która zagra młodszą wersję Lucille Bluth. W odświeżonym "Arrested Development" gościnnie pojawi się też Seth Rogen (i mnóstwo innych gwiazd, o których już pisaliśmy).

4. CBS też wrzuca swój nowy pilot do sieci. CBS poszło śladem innych stacji i wrzuciło do internetu pierwszy odcinek serialu "Golden Boy".

5. Rekordowy finał 3. sezonu "Downton Abbey". W USA stacja PBS wyemitowała w niedzielę finał 3. serii "Downton Abbey" (zwany w Wielkiej Brytanii odcinkiem świątecznym) i pobiła rekord - odcinek obejrzało 8,2 mln Amerykanów.

6. Tricia Helfer w pilocie stacji ABC. Znana z "Battlestar Galactiki" Tricia Helfer dostała główną rolę w "Killer Woman". Zagra Molly Parker, jedyną kobietę w oddziale teksańskich rangerów. Scenariusz projektu oparty będzie na argentyńskim serialu "Mujeres Asesinas", a wśród producentów znajduje się Sofia Vergara ("Modern Family").

7. Kolejny odcinek "Spartakusa" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie kilka zdjęć z 4. odcinka "Spartacus: War of the Damned", zatytułowanego "Decimation".

8. Zdjęcia z kolejnych odcinków "The Carrie Diaries" i "90210". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 8. odcinka "The Carrie Diaries", zatytułowanego "Hush Hush", a tutaj z odcinka "90210" o numerze 5x15.

9. Margo Martindale znów w "The Americans". Już dziś FX pokaże odcinek "In Control" (1x04), a w nim znów zobaczymy Margo Martindale. Zobaczcie zdjęcia.

10. Arya jak ze starego filmu Disneya. TwiggyMcBones narysowała Aryę z "Gry o tron" w stylu starych filmów animowanych Disneya. Jak Wam się podoba?

REKLAMA