7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" wciąż z fatalną oglądalnością, "The Good Wife" i "Mentalista" też nie radzą sobie najlepiej. Joss Whedon opowiada o "S.H.I.E.L.D.". Aktor znany z "Mirandy" prawdopodobnie zagra ważną postać w 4. sezonie "Downton Abbey". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Joss Whedon opowiada o "S.H.I.E.L.D.". W TVLine znajdziecie rozmowę z Jossem Whedonem, twórcą pilota "S.H.I.E.L.D.". Whedon zdradził, że będzie widać, iż to serial Marvela - starano się przenieść komiksowy etos i strukturę uniwersum. Poza tym nie jest to serial o morderstwach czy ludziach zapatrzonych w siebie. To serial o ludziach, którzy lubią pomagać innym. "To jedna z rzeczy, które uwielbiam w komiksach. A do tego są kostiumy, są fajne czarne charaktery, uwielbiam robić takie rzeczy" - mówił Whedon. Czy w serialu zobaczymy Cobie Smulders? Whedon ma nadzieję, że uda się to jakoś zorganizować i aktorka wystąpi choć raz.

2. Oglądalność "Revenge" wciąż nie zachwyca. Oglądalność "Revenge" wzrosła w niedzielę do poziomu 5,99 mln/1,8 - co nie jest jakimś wielkim osiągnięciem, jak na odcinek reklamowany od dawna jako przełomowy, ten, w którym dowiemy się, co stało się w momencie pokazanym na początku odcinka 2x01. Lepiej, ale wciąż nie tak dobrze jak kiedyś, ma się "Once Upon a Time" - 7,5 mln/2,3. Z kolejnymi spadkami "The Good Wife" (8,48 mln/1,4) i "Mentalista" (9,18 mln/1,5).

3. Peyton List w pilocie "The Tomorrow People". Znana z roli Jane w "Mad Men" Peyton List dołączyła do obsady "The Tomorrow People", serialu CW o superbohaterach, opartego na brytyjskiej produkcji dla dzieci z lat 70. Głównymi bohaterami są młodzi ludzie, którzy reprezentują kolejny etap ludzkiej ewolucji. Każde z nich ma specjalną moc, od umiejętności teleportacji po możliwość komunikowania się telepatycznie. Razem walczą ze złem. Peyton List zagra postać o imieniu Cara, która ma duże poczucie humoru. Scenariusz pilota napisze Phil Klemmer ("Chuck"), a producentami wykonawczymi serialu są Greg Berlanti ("Arrow") i Julie Plec ("The Vampire Diaries") .

4. ABC wrzuciło do internetu pilota "Red Widow". Pilot "Red Widow", który będzie miał premierę w marcu, już jest w internecie (m.in. na Hulu) - oczywiście z ograniczeniami geograficznymi, to znaczy tylko dla osób przebywających na terytorium USA.

5. Tom Ellis w "Downton Abbey"? Nie chcę tu spoilerować, nie napiszę więc, kogo zagra - ale jest bardzo możliwe, że znany z "Mirandy" Tom Ellis pojawi się w 4. sezonie "Downton Abbey". Jeszcze oficjalnie go nie wybrano, ale brytyjskie źródła twierdzą, że jest on bardzo poważnym kandydatem do roli bardzo ważnej postaci - szczegóły znajdziecie pod linkiem. Tylko uwaga, jest to dość duży spoiler.

6. Michael Ausiello rozmawia z Melissą Rauch. Rzadko tu wklejam programy z serii Spoiler TV, ale ten warto zobaczyć, choćby po to, by usłyszeć prawdziwy głos serialowej Bernadette. Uwaga - nie polecam oglądania, jeśli jeszcze nie widzieliście finału świątecznego odcinka 3. serii "Downton Abbey". Generalnie program jest pełen spoilerów.

7. Kiedy wróci "Warehouse 13"? Eddie McClintock zdradził na Twitterze, że nowych odcinków "Warehouse 13" możemy spodziewać się 22 kwietnia.

REKLAMA