10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fatalny start "Cultu", "Smash" z kolejnym spadkiem. Tate Donovan w pilocie "Hostages", Will Arnett w pilocie komedii CBS. Monica i Chandler z "Przyjaciół" razem na planie "Go On". Mnóstwo zdjęć promujących seriale, m.in. "Once Upon a Time", "The Walking Dead" i "The Big Bang Theory".

1. Fatalny start "Cultu", "Smash" z kolejnym spadkiem. We wtorkowy wieczór zadebiutował "Cult" i oglądalność miał naprawdę fatalną - 0,94 mln/0,3. Po części pewnie jest to związane z tym, że pilot od dawna był w internecie, ale jednak dużego wzrostu za tydzień bym się nie spodziewała. Lepszą oglądalność w tym slocie miał skasowany serial "Emily Owens M.D.". Niemiła niespodzianka spotkała też NBC - najnowszy odcinek "Smash" miał jeszcze słabszą oglądalność niż premiera 2. sezonu, tj. 3,29 mln/0,9. Nie najlepszy debiut zaliczył 3. sezon "Body of Proof" - 6,66 mln/1,2. A poza tym mniejsze lub większe spadki we wtorek dotknęły wszystkie seriale z wyjątkiem "Vegas".

2. Lily James w stałej obsadzie "Downton Abbey". Młodziutka Rose, która narobiła zamieszania w 3. sezonie "Downton Abbey", będzie pojawiać się na ekranie częściej. TVLine donosi, że grająca ją Lily James została awansowana do stałej obsady "Downton Abbey" na 4. sezon. Związane jest to z tym, że będziemy obserwować, jak do Downton przychodzi nowoczesność i jak kobiety będą stawać się bardziej wyzwolone. Siostrzenica Violet niewątpliwie jest dobrym przykładem wyzwolonej i nowoczesnej dziewczyny.

3. Tate Donovan w pilocie "Hostages". Tate Donovan, który ostatnio gra w "Deception", ma nową pracę. Aktor dołączył do obsady zamówionego przez CBS serialu "Hostages", który oparty jest na izraelskim formacie i opowiada historię rodziny uwikłanej w polityczny spisek. Donovan zagra Briana, męża głównej bohaterki (Toni Collette), chirurg, która została wybrana do zoperowania prezydenta USA.

4. Rachelle Lefevre dołącza do obsady "Under the Dome". Rachelle Lefevre ("A Gifted Man") to kolejna aktorka, która znalazła się w obsadzie nowego serialu CBS, "Under the Dome" na podstawie książki Stephena Kinga. Lefevre zagra reporterkę.

5. Jason Lee w pilocie CBS. Znany z "Memphis Beat" Jason Lee zagra policjanta w zamówionym przez CBS serialu "Second Sight", który będzie adaptacją brytyjskiego dramatu kryminalnego z Clive'em Owenem w roli głównej. Lee zagra Tannera, detektywa z Nowego Orleanu, który ma kłopotliwą tajemnicę - jest zarażony wirusem, powodującym halucynacje i straszne sny. Pod wpływem lekarza zaczyna postrzegać to jako dar, który ułatwia mu rozwiązywanie zbrodni. Producentami tego psychologicznego thrillera będą m.in. Carol Mendelsohn ("CSI") i Michael Cuesta ("Homeland").

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Walking Dead". Tutaj znajdziecie kilka fotek z odcinka "I Aint a Judas" (3x11), który AMC pokaże w najbliższą niedzielę.

7. Zdjęcia z dzisiejszych odcinków "The Big Bang Theory" i "Skandalu". Tutaj obejrzycie kilka fotek z dzisiejszego odcinka "TBBT" (6x17 - "The Monster Isolation"), a tutaj ze "Skandalu" (2x15 - "Boom Goes the Dynamite").

8. Nowe zdjęcia promujące "Once Upon a Time". Pojawiło się więcej bajkowych zdjęć promujących 2. sezon "Once Upon a Time" - zobaczycie je tutaj. Są też już zdjęcia z odcinka z 3 marca - "The Queen Is Dead" (2x15).

9. Will Arnett ma nową pracę. Will Arnett chyba nie chce już grać w "Up All Night". Aktor dostał rolę w sitcomie CBS o rozwiedzionym ostatnio facecie (Arnett), którego życie staje się jeszcze bardziej skomplikowane, kiedy problemy małżeńskie zaczynają mieć jego rodzice. Twórcą serialu jest Greg Garcia ("Raising Hope").

10. Monica i Chandler znów razem! Courtney Cox gościnnie wystąpi w "Go On". We wtorek aktorka pojawiła się na planie serialu - i oczywiście od razu wraz z Matthew Perrym zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, które wrzucili na Twitter.

REKLAMA