8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" z zamówieniem na 2. sezon. Robbie Amell w pilocie "The Tomorrow People". Plakat "Siostry Jackie" na 5. sezon. A oprócz tego "Gra o tron", "Justified", "Downton Abbey".

1. "The Americans" z zamówieniem na 2. sezon. Po wyemitowaniu czterech odcinków FX zamawia 2. sezon "The Americans". Finał 1. serii zaplanowany jest na 1 maja. Zdjęcia z 5. odcinka zobaczycie tutaj.

2. Robbie Amell w pilocie "The Tomorrow People". Robbie Amell idzie w ślady swojego kuzyna, Stephena, i przechodzi do CW. Aktor, którego możecie kojarzyć z "Revenge", dostał rolę w "The Tomorrow People", serialu CW o superbohaterach, opartego na brytyjskiej produkcji dla dzieci z lat 70. Głównymi bohaterami są młodzi ludzie, którzy reprezentują kolejny etap ludzkiej ewolucji. Każde z nich ma specjalną moc, od umiejętności teleportacji po możliwość komunikowania się telepatycznie. Razem walczą ze złem. Amell zagra chłopaka o imieniu Stephen, któremu wydaje się na początku, że zwariował. Na szczęście dołącza do grupy osób podobnych do siebie. Scenariusz pilota napisze Phil Klemmer ("Chuck"), a producentami wykonawczymi serialu są Greg Berlanti ("Arrow") i Julie Plec ("The Vampire Diaries").

3. Wreszcie będzie prawdziwy trailer 3. serii "Gry o tron". Dziś wieczorem w "Jimmy Kimmel Live" zostanie pokazany 60-sekundowy trailer 3. sezonu "Gry o tron". Miejmy nadzieję, że będą w nim nowe sceny.

4. Justin Timberlake znów gospodarzem "Saturday Night Live". 9 marca gospodarzem i gościem muzycznym "SNL" znów będzie (już po raz piąty) Justin Timberlake.

5. Spadki "Arrow" i "Supernatural". We środę spadki zaliczyły "Arrow" (3,15 mln/0,9) i "Supernatural" (2,1 mln/0,9). Ze sporymi wzrostami "The Middle" (8,27 mln/2,3) i "The Neighbors" (6,34 mln/1,9). Wzrost zaliczyło też "Modern Family" (10,62 mln/4,0).

6. Czy Julian Fellowes opuści "Downton Abbey"? Julian Fellowes robi dla NBC serial kostiumowy "Gilded Age". I być może niedługo będzie to jego główne zajęcie. Fellowes bierze pod uwagę zmniejszenie swojego zaangażowania w pisanie "Downton Abbey", jeśli jego amerykański serial dostanie zamówienie. Jak powiedział w rozmowie z "New York Timesem", w takiej sytuacji nie miałby już czasu na pisanie scenariuszy wszystkich odcinków "Downton Abbey" (tak jak to robi teraz), ale na pewno wciąż by nadzorował produkcję.

7. Kolejny odcinek "Justified" na zdjęciach. Kolejny odcinek "Justified" (4x08) nosi tytuł "Outlaw", a zdjęcia, które go promują, zobaczycie tutaj.

8. Plakat na nowy sezon "Siostry Jackie". "Siostra Jackie" powraca 14 kwietnia. W TVLine pojawił się plakat, będący zapowiedzią zamian, jakie zajdą u bohaterki serialu Showtime.