9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Don't Trust the B–– in Apartment 23" prawdopodobnie wróci latem z ostatnimi odcinkami. W "Happy Endings" poznamy kolejną siostrę Kerkovich. "Pamiętniki wampirów" z lepszą oglądalnością niż seriale ABC i NBC. A oprócz tego mnóstwo informacji o pilotach na przyszły sezon.

1. "Pamiętniki wampirów" z lepszą oglądalnością niż seriale ABC i NBC. W czwartkowy wieczór o godz. 20:00 kolejne spadki zaliczyły "Zero Hour" (5,39 mln/1,1) i "Community" (3,08 mln/1,1) - co oznacza, że w tym czasie lepszą oglądalność niż ABC i NBC miały "Pamiętniki wampirów" w CW (2,91 mln/1,3).

2. Mark Pellegrino w "The Tomorrow People". Znany z "Lost" Mark Pellegrino zagra w pilocie "The Tomorrow People" zamówionym przez CW. Serial opowiadać ma o grupce młodych ludzi z supermocami, którzy walczą ze złem. Pellegrino wystąpi w roli doktora Jedikiah Price'a, zajmującego się ewolucją biologa, który uważa "ludzi jutra" za zagrożenie dla ludzkiej rasy.

3. Yael Grobglas z główną rolą w "The Selection". Izraelska aktorka Yael Grobglas dostała główną rolę żeńską w pilocie "The Selection", serialu CW w stylu "The Hunger Games".

4. Oto najlepsze seriale internetowe. Rozdano Streamy Awards, czyli nagrody dla najlepszych seriali internetowych. Wśród nagrodzonych m.in. "Halo: Forward Unto Dawn" (najlepszy dramat) i polecane również przez Serialową "H+: The Digital Series" (akcja/SF). Najlepszą komedią zostało "Burning Love".

5. Stephanie March w "Happy Endings". Znana z "Law & Order: SVU" Stephanie March pojawi się w "Happy Endings" w roli trzeciej z sióstr Kerkovich, Brooke. Serial wraca 29 marca.

6. James Van Der Beek w pilocie komedii CBS. James Van Der Beek ma nową pracę - zagra rozwiedzionego ginekologa w pilocie "Friends With Better Lives". Projekt od producentki "Przyjaciół" Dana Klein to sitcom opowiadający o grupce trzydziestokilkuletnich znajomych, z których każde myśli, że pozostali mają lepiej w życiu od niego.

7. Kolejny odcinek "Nashville" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z 14. odcinka "Nashville", "Dear Brother".

8. Margo Martindale w komedii CBS. Margo Martindale zagra matkę Jacka (Will Arnett), rozwiedzionego faceta, którego rodzice też mają problemy małżeńskie, w nowej komedii Grega Garcii.

9. ABC pokaże latem pozostałe odcinki "Apartment 23". Krysten Ritter poinformowała, że praca na planie "Don't Trust the B–– in Apartment 23" już się zakończyła i że prawdopodobnie ABC pokaże ostatnie odcinki latem.

REKLAMA