7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jorge Garcia na zdjęciu promocyjnym "Lost" (Fot. ABC)

Jorge Garcia na zdjęciu promocyjnym "Lost" (Fot. ABC)

Jorge Garcia w pilocie CBS. Nikita znów ze spadkiem oglądalności. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Smash". Spin-off "Once Upon a Time" w planach ABC. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Jorge Garcia w pilocie CBS. Znany z "Lost" i ostatnio "Once Upon a Time" Jorge Garcia dołączył do obsady prawniczego serialu "The Ordained", opowiadającego o rodzinie w stylu Kennedych. Syn przestaje być księdzem i zostaje prawnikiem, by zapobiec zamachowi na siostrę, która zajmuje się polityką. Garcia zagra Carlosa, śledczego z firmy prawniczej, czyli faceta wykonującego pracę w stylu Kalindy z "The Good Wife".

2. Znów fatalna oglądalność "Nikity". W ostatni piątek "Nikita" znów zaliczyła bolesny spadek - do poziomu 1,26 mln/0,3. Wciąż kiepsko radzi sobie "Touch" - 2,51 mln/0,7.

3. Zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków "Smash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z kolejnego odcinka "Smash" - "The Song" (2x04), a tutaj - "The Read-Through" (2x05).

4. Odette Annable i Bruce Greenwood w pilocie "Venice". Odette Annable ("House") i Bruce Greenwood ("The River") dostali role w pilocie "Venice", współczesnej opowieści w stylu Romea i Julii, zamówionej przez ABC. Serial dziać się ma w najbardziej uwodzicielskim mieście Kalifornii, Venice, i opowiadać o dwóch rodzinach walczących o wpływy w mieście oraz o zakazanym romansie dwójki młodych ludzi. Odette Annable zagra Sophie Nance, właścicielkę modnego butiku w Venice, która zakochała się w Chrisie Carverze z rodziny wrogów. Bruce Greenwood wcieli się w ojca Sophie, głowę rodziny Nance'ów i najbardziej wpływowego człowieka w Venice. W roli matki Carverów zobaczymy Jennifer Beals.

5. Kilka zdjęć z nowego odcinka "2 Broke Girls". Tutaj obejrzycie fotki z odcinka nowego odcinka "2 Broke Girls" - 2x18 ("And Not-So-Sweet Charity").

6. Będzie spin-off "Once Upon a Time"? Stacja ABC chciałaby zrobić spin-off "Once Upon a Time", którego głównym bohaterem byłby Szalony Kapelusznik. Jest tylko jeden problem: Sebastian Stan, który gra tę postać w "Once Upon a Time", pracuje na Broadwayu, więc jest niedostępny. Rozważane jest poszukanie zastępstwa dla niego w serialu. Pilot spin-offa miałby zostać wyemitowany pod koniec sezonu "Once Upon a Time".

7. Ken Jeong z "Community" w pilocie "Spy". Ken Jeong dostał rolę agenta znanego jako The Examiner w pilocie "Spy", zamówionym przez ABC. Projekt jest oparty jest na brytyjskim serialu i opowiada o facecie (Mason Cook), który zaczyna pracę w Secret Service, aby udowodnić ojcu (Rob Corddry), że coś potrafi. Jeśli jednak "Community" dostanie kolejny sezon, Ken Jeong będzie musiał z roli w "Spy" zrezygnować.